HUAWEI Road Show 2018 Bayram Boyunca Bodrum’da

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

HUAWEI Road Show 2018 etkinliği, 16 – 29 Ağustos tarihleri arasında Bodrum Merkez’de teknoloji hayranları ile buluşuyor.

HUAWEI’nin akıllı telefon ve tabletlerini kullanıcıların deneyimine sunduğu Road Show 2018 etkinliği başladı. 20 Temmuz tarihinde Çeşme’de başlayan, 17 Ağustos itibariyle Bodrum Merkez’de kurulumu yapılan etkinlik standında tüm Kurban Bayramı boyunca kullanıcıların cihazları her ortamda deneyimleyebileceği, arkadaşları ve sevdikleri ile birlikte eğlenceli zaman geçirebilecekleri alanlar kuruldu.

HUAWEI’nin P20 serisi akıllı telefonları P20 Lite, P20 ve dünya çapında birçok ödüle layık görülen P20 Pro’nun yanı sıra MediaPad T3 serisi tabletler de teknoloji meraklıları ile buluşuyor. Etkinlik alanında, ziyaretçilerin HUAWEI cihazların karanlıkta fotoğraf çekim yeteneklerini deneyimleyebilecekleri bir Karanlık Oda, aydınlatma ve yansıtma sistemleri donatılmış bir şov ve deneyim alanı olan Infinity Alanı mevcut.

Ayrıca ziyaretçilerin farklı fotoğraflar çekerken eğlenebilecekleri, salıncaklarla donatılmış bir bahçe alanı ve portre fotoğraflarını önünde çekip paylaşmaktan keyif duyacakları bir alan da bulunuyor. Tüm etkinlik boyunca eğlenceli yarışmalar ve sürpriz hediyeler de sahipleri ile buluşacak.

HUAWEI Road Show 2018, #DahaÇokGör hastag’i ile sosyal medyada da yer alıyor.