Logitech G502, Yeni 16K HERO Sensörüyle Donatıldı

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

Logitech G, popüler oyuncu faresi G502’nin geliştirilmiş yeni sürümü G502 HERO’yu duyurdu.

Orijinal şeklini koruyan G502 HERO, günümüzdeki en yüksek performanslı ve hassas sensör olan Logitech G’nin yeni nesil HERO 16K sensörü (High Efficiency Rated Optical) de olmak üzere yeni teknolojilerle güncellendi. G502, Logitech G’nin özel LIGHTSYNC RGB teknolojisi, programlanabilir 11 tuşu, isteğe bağlı 5 ağırlığı ve örgülü kablosuyla daha iyi performans sergiliyor.

Logitech G502 HERO, şimdiye kadar Logitech tarafından yapılan en yüksek performanslı ve verimli oyun sensörü olan, düşük tepki süreli HERO 16K sensörüne sahip. Yeni HERO sensör güncellenmiş tarama algoritması sayesinde hızlanma, yumuşatma veya filtreleme olmadan tüm DPI seviyelerinde ultra hassas kontrol sağlıyor. Eskisine oranla daha gelişmiş bir performansa sahip HERO 16K, 400 IPS değerini aşabiliyor ve 16.000 DPI’lık yüksek hassasiyet sunuyor.

Her detayıyla farklı oyun tarzlarına uyum sağlayan G502 HERO, komut ve makroların özelleştirilebilmesi için Logitech Gaming Software (LGS) aracılığıyla programlanabilir 11 tuşa, 5 adet 3,6 gram ağırlığında ayarlanabilir ağırlık sistemine ve çift modlu kaydırma tuşuna sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Logitech G’nin LIGHTSYNC RGB teknolojisiyle yaklaşık 16,8 milyon farklı renkte kişiselleştirilebilen mouse, dâhili belleği sayesinde 5 ayrı kullanıcı profilini saklayarak ayarlar arasında hızla geçiş yapabilmeye imkân tanıyor.

Orijinaliyle aynı tasarıma sahip Logitech G502 HERO, dokulu kauçuğa sahip yan düğme kulpları ve güncellenmiş örgülü kablosuyla uzun oyun seansları için yüksek performans, hissiyat ve konfor sunuyor. Omron ile ortaklaşa geliştirilen geliştirilmiş mekanik anahtarı yüksek performans sunuyor ve 50 milyon tıklamaya dayanıklılık gösteriyor. Logitech G502 HERO’nun toplam ağırlığı ve farenin denge merkezi, ayarlanabilir ağırlıkların yerleştirilmesine bağlı olarak değiştirilebiliyor.