ASUS, Yeni ZenBook Serisini Tanıttı

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

ASUS, IFA 2018 Basın Günü etkinliğinde yeni ZenBook, ZenBook Flip ve ZenBook Pro üst sınıf ultra hafif dizüstü bilgisayarlarını duyurdu.

Etkinlikte duyurulan yeni ürünler arasında dünyanın en kompakt 13,3 inç, 14 inç ve 15,6 inç dizüstü bilgisayarları olan ZenBook 13 (UX333), ZenBook 14 (UX433), dünyanın en kompakt döndürülebilir ekranlı dizüstü bilgisayarı ZenBook Flip 13 (UX362) yer alıyor.

ZenBook Pro 15 (UX 580) modeli, ASUS ScreenPad’in yeni özellikleri ve fonksiyonlarıyla dikkat çekti. Etkinlikte ayrıca 20 saatlik pil ömrüyle ZenBook S (UX391FA) ve yeni tasarımlı All-in-One PC Zen AiO 27 (Z272) tanıtıldı.

Yeni ZenBook modellerinin tamamı, IFA 2018’de yeni ROG ve diğer diğer ASUS ürünleriyle birlikte ASUS standında tanıtıldı.

ZenBook 13/14: Dünyanın en kompakt dizüstü bilgisayarları

ZenBook 13 ve 14 modelleri çerçevesiz ASUS NanoEdge ekranları tüketiciyle buluşturuyor. Dört tarafta da ultra ince kenarların kullanılması, %95’e varan ekran/gövde oranı ve neredeyse kenarsız bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Klavyeyi daha konforlu bir yazım deneyimi için eğen ErgoLift menteşe mekanizmalarına sahip ultra kompakt tasarım, her modelin kendi sınıfının en küçük kaplama alanını kullanmasını sağlıyor.

ZenBook Flip 13: Dünyanın en kompakt döndürülebilir ekranlı dizüstü bilgisayarları

ZenBook Flip 13 dünyanın en kompakt modeli olarak öne çıkıyor. Çok amaçlı, güçlü ve son derece portatif olmak için tasarlanan ZenBook 13, gövde tasarımını çok daha kompakt hale getiren dört yanı çerçevesiz NanoEdge ekranlarla %90 ekran/gövde oranı sunuyor.

ScreenPad evrim geçirdi: İşte yeni özellikler ve fonksiyonlar

ZenBook Pro 15’e özel akıllı dokunmatik çerçeve ScreenPad için bir dizi yeni ve güncellenmiş uygulama yayımlandı. Adobe Sign, Handwriting ve SpeechTyper gibi yeni uygulamalar, ScreenPad için yeni özellikler ve fonksiyonlar getiriyor.

ZenBook S (UX391FA): 20 saat pil ömrü

Windows 10 ile çalışan 13,3 inç üst sınıf ultra portatif dizüstü bilgisayar ZenBook S (UX391FA), güç tasarrufuna yönelik geliştirilen bileşenleri sayesinde şimdi 20 saate varan pil ömrüne ulaşırken, 8. Nesil Intel Core işlemcilerle de daha iyi performans sunuyor.

Zen AiO 27: Yaratıcı gücünüzü görselleştirin

İçerik üreticiler ve grafik tasarım uzmanları için tasarlanan Zen AiO 27, tüm sistem bileşenlerini ekranın arkasında değil, ana ünitede toplayan yepyeni tasarımıyla soğutmayı kuvvetlendirirken, daha sonra yapılacak yükseltmeleri kolaylaştırıyor ve daha ince bir ekran sunuyor.