RGB Çılgınlığı Yeni Bir Boyut Aldı: RGB Duvar! – IFA 2018

In Video by Ali GüngörLeave a Comment

RGB olmayan bir duvar kalmıştı artık o da RGB oldu! Oda duvarlarına monte edilen LED bloklar uzaktan kumanda edilebiliyor…

Tabii ki bir odayı RGB kaplatmak, banyo fayanslarını değiştirmekten çok daha pahalıya patlıyor. 9 Adet LED panelin paket fiyatı 230 dolar. 20.000 Saat kullanım ömrü sunan LED kaplamalar, uygulama üzerinden kontrol edilebiliyor.

Akıllı ışıklandırma, RGB ampuller, klavye, fare derken Nanoleaf Canvas ile artık RGB çılgınlığının uç noktası oluyor. Nanoleaf Canvas ile odayı RGB yapmakla da iş bitmiyor, müzik sistemine bağlayarak müziğin ritmine göre aydınlatılan bir oda yaratmak bile mümkün. Oyuncu odası kurmak isteyenler için çok farklı seçenekler açıldı.

Ayrıca Razer, Cooler Master hatta Philips Ambilight uyumluluğu çalışmaları da devam ediyor. Apple HomeKit ile şu an kullanılabiliyor. Üstelik gördüğümüz en fantastik uzaktan kumandalardan birisi var.

Güç tüketimi derseniz, her kare 1 Watt güç tüketiyor. Peki ne zaman satışa çıkacak? 1 Aralık 2018’de Dünya çapında piyasaya sunulacak.