ASUS ROG Alanlara Call Of Duty: Black Ops 4 Bedava!

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

ASUS Republic of Gamers (ROG), yakında PC sürümü çıkacak olan Call of Duty: Black Ops 4 için Activision ile iş birliği yaptığını duyurdu.

10 Eylül ile 12 Ekim tarihleri arasındaki kampanyayla ROG, Call of Duty: Black Ops 4’ün dijital PC sürümünü veren ilk sağlayıcı olacak. Kampanya süresinde, geçerli ROG ürünlerinden satın alan tüketiciler oyuna erişim hakkı kazanacak. Call of Duty ekibi ve ROG, birden çok ürün serisinde AURA Sync teknolojisi için sıra dışı bir çalışma yürüttü.

ROG, Activision ile birlikte çalışarak uyumlu cihazlara Call of Duty: Black Ops 4’ün PC sürümü için AURA Sync özellikleri ve efektleri ekledi. AURA Sync; masaüstü bilgisayarlar, kulaklıklar, klavyeler, anakartlar, dizüstü bilgisayarlar ve fareler gibi RGB aydınlatmaya sahip uyumlu cihazlardaki renk ve efektleri senkronize ediyor.

Kullanıcılar bu sayede oyun sistemlerinin tamamının, oyun zevklerini veya o an oynadıkları oyunu yansıtan kendilerine özel tutarlı bir görünüme sahip olmasını kolayca sağlayabiliyor. Call of Duty: Black Ops 4’teki AURA Sync entegrasyonu ile oyunda yaptığınız hareketler oyun deneyimini geliştirmek için RGB ışık efektlerini tetikliyor, oyundaki heyecanı kullanıcının bilgisayarına ve bileşenlerine yansıtarak çok daha etkileyici bir deneyim oluşturuyor.

10 Eylül tarihinde başlayan kısıtlı kampanya süresinde geçerli bir ürün satın alan tüketiciler oyunun Dijital Standart Sürümü için erişim hakkı kazanacak. Call of Duty: Black Ops 4 paketi için geçerli ürünlerin listesi, satın alma noktaları ve kod kullanımı da dahil güncel bilgiler için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.