StarCraft 2 İçin TotalBiscuit Temalı Kozmetik Paketi Yayınlandı

In Haber, Oyun by Ruşen GöbelLeave a Comment

Blizzard, TotalBiscuit temalı kozmetik paketin tüm gelirlerini TotalBiscuit’in ailesine gönderecek.

TotalBiscuit olarak tanınan İngiliz vatandaşı John Peter Bain, geçtiğimiz aylarda hastalığından ötürü vefat etmişti. Oldukça geniş bir kitle tarafından tanınan TotalBiscuit’in ölümü oyun dünyasını yasa boğmuştu. Bain geride bir çocuk ve eş bırakmıştı.

Geçtiğimiz günlerde TotalBiscuit’in eşi, hala yüklü miktarlarda hastane faturalarının gelmekte olduğundan şikayetçi olmuştu. Bunları ödemekte zorlandığını Twitter’da paylaşan Genna Bain’e Blizzard’dan yardım eli uzandı.

StarCraft 2 için TotalBiscuit temalı kozmetik paketi hazırlayan Blizzard, bu satıştan gelen tüm gelirleri Genna Bain’e göndereceğini duyurdu. Pakette emote ve profil fotoğrafı gibi ürünler bulunuyor. 31 Aralık’a kadar geçerli olan TotalBiscuit kozmetik paketlerinin stok sayısının sınırlı olduğu belirtildi.

Bununla birlikte Blizzard, StarCraft 2 için bir güncelleme yayınladı. Güncellemeyle gelecekte StarCraft 2’de yapılacak denge değişikliklerinin testine başlandı. Oyundaki çok sayıda birimin özellikleri, yapılacak denge güncellemesiyle birlikte değişecek.

Denge değişikliklerinin listesini okumak için tıklayın.