Anasayfa Haber Bülten SADES, Türkiye’deki Ürün Gamını Genişletiyor

SADES, Türkiye’deki Ürün Gamını Genişletiyor

SADES, oyuncu kulaklıklarının yanı sıra fare, klavye, bilek dinlendirme aparatı gibi yeni oyuncu ekipmanlarını da Türkiye pazarına getiriyor.

Asyalı oyuncu ekipmanları markası SADES, bir süre önce Türkiye piyasasına giriş yapmış ve ürünlerini oyunseverlerle buluşturmuştu. SADES, ürettiği kulaklıkların yanı sıra öne çıkan 5 oyuncu ekipmanını da oyunseverlere sunuyor.

Scythe Gaming Mouse

SADES Scythe, hızlı hareket kabiliyeti ve hassas yapısıyla oyunda yüksek performans yakalamak isteyenlere özel bir mouse. Scythe, 20 milyona varan tıklama kapasitesi, programlanabilir 7 adet tuşu, 11 RBG aydınlatma modu, DPI kaydırma ve makro ayarlama özellikleriyle öne çıkıyor.

Meteor RGB Kumaş Mouse Pad

Meteor RGB, kaymaz kauçuk yapısı, yumuşak stili ve kumaş dokusuyla oyunculara güzel bir oyun deneyimi sağlıyor. Farenin kolayca hareket edebilmesini sağlayan pad, 6 farklı LED ışık seçeneği ve kolay kullanımıyla, ışıksız ortamda oyun deneyimine kolaylık, ergonomi ve keyif katıyor.

Skadi Gaming Mouse Pad

Skadi kumaş mouse pad’in kauçuk tabanı, yüksek tempolu bir oyun sırasında mouse pad’in sabit kalmasını sağlıyor. Ağır dokulu ve aşınmaya dayanıklı yüzey, fare performansını ve dayanıklılığı artırırken, hassas piksel izleme ve hedeflemeyi de kolaylaştırıyor. Büyük boyutuyla öne çıkan Skadi mouse pad, düşük fiyat/yüksek performans özelliğiyle öne çıkıyor.

Neo Blademail Klavye

104 tuşlu bir oyun klavyesi olan Neo Blademail, sağlam metal plakası, suya karşı koruma fonksiyonu ve RGB arka aydınlatmasıyla dikkat çekiyor. Neo Blademail’de kullanılan renk enjeksiyon modelleme işlemi, tuş üzerinde yer alan karakterlerin solmasını önlüyor. Bu özel klavye, 5 RGB arka plan ışığı, statik arka aydınlatması, RGB hareketli aydınlatması ve sütun değiştirme aydınlatması özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Thunder Bilek Dinlendirme Aparatı

Thunder, uzun süre yorulmadan oyuna devamı mümkün kılan ergonomik bir bilek dinlendirme aparatı olarak dikkat çekiyor. Yumuşak ve pürüzsüz yüzeyi, 18 mm kalınlığında kaymaz SBR tabanı ve ideal boyutuyla, klavyeye tam olarak uyum sağlıyor.