Assassin’s Creed 3: Remastered Geliyor

In Haber, Oyun by Ruşen GöbelLeave a Comment

Assassin’s Creed 3: Remastered sürümü, AC: Odyssey Season Pass paketine dahil edilecek.

Assassins’s Creed: Odyssey’in çıkışına haftalar kala, geliştirici Ubisoft oyun hakkında bazı detaylar paylaştı. Detaylarda Season Pass sürümünden bahsedilirken, serinin takipçilerine bir sürpriz de yapıldı.

Assassin’s Creed 3’ün Remastered sürümü, AC: Odyssey’in Season Pass sürümüne dahil edilecek. Yani AC: Odyssey alan oyunculara AC3: Remastered hediye edilecek. AC3: Remastered, PS4 Pro’da ve Xbox One X’te 4K HDR desteği sağlayacak. Kaplamaların çözünürlüğü artırılırken, ışıklandırmalar da daha iyi hale getirilecek.

AC3: Remastered’ın sonradan ayrı bir şekilde satın alınıp alınamayacağı hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Ubisoft, bu sürprizle birlikte oyunun çıkışından sonraki yol haritasını da paylaştı. Oyun piyasaya çıktıktan sonra Legacy of the First Blade ve The Fate of Atlantis adında 2 farklı hikaye yayınlanacak.

Bu hikayeler üçer bölümden oluşacak. Bölümler de altı hafta arayla piyasaya sürülecek. İlk hikaye Aralık 2018’de, ikinci hikaye ise 2019’un ilkbahar aylarında yayınlanacak. Ayrıca The Lost Tales of Greece adındaki içerik paketi, tüm oyunculara ücretsiz dağıtılacak. Oyun, 5 Ekim’de piyasaya çıkıyor.