Anasayfa Haber Bülten İlk Xiaomi Mi Store Resmen Açıldı

İlk Xiaomi Mi Store Resmen Açıldı

Xiaomi’nin Türkiye’deki ilk yetkili Mi Store’u, EVOFONE tarafından VADİSTANBUL AVM’nin ikinci katında açıldı.

2018’in en çok merak edilen akıllı telefonlarından, Xiaomi’nin amiral gemisi Mi 8’in 128 GB’lik versiyonu 5.399 TL, 64 GB’lik versiyonu da 4.999 TL’lik fiyatları ile Mi Store’un açılışına özel satışa sunuldu.

Ayrıca Xiaomi’nin bir başka önemli akıllı telefonu Pocophone F1 de Mi Store’da sergilenmeye başladı. Mi fanlarının Xiaomi uzmanlarından bilgi aldıkları Pocophone F1 de İstanbul’da açılacak ikinci yetkili Mi Store ile birlikte satışa sunulacak.

VADİSTANBUL AVM ikinci katında gerçekleştirilen açılışta ziyaretçilere çok özel hediyeler ve indirim seçenekleri de sunuldu.

Açılış boyunca 1.000 kişiye Mi Tişört hediye edilirken, Mi Store önünde çektirdikleri fotoğrafları imza duvarında #mistoreistanbul ve #EVOFONE etiketleri ile paylaşan ziyaretçilere Mi markalı sürpriz hediyeler ve ralli heyecanı yaşatan Taxi Drive’a katılma hakkı sunuldu.

Ayrıca Mi Store’un ilk gün ziyaretçilerine farklı ürün gruplarında açılışa özel yüzde 15, yüzde 20 ve yüzde 30 olarak üzere indirim seçenekleri sunuldu.

VADİSTANBUL’daki ilk yetkili Mi Store ile birlikte Türk tüketicilerin dünya ile aynı anda Xiaomi ürünlerine ulaşmasına olanak tanıyan EVOFONE, Türkiye’deki ikinci yetkili Mi Store mağazasını ise kısa süre içerisinde Forum İstanbul’da açacak.

 

Video Reklam: