Anasayfa Haber Bülten Philips, Profesyoneller İçin 328P6VUBREB Monitörünü Duyurdu

Philips, Profesyoneller İçin 328P6VUBREB Monitörünü Duyurdu

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, profesyonellere uygun, dahili USB-C dock özellikli, yeni Philips Brilliance 328P6VUBREB LCD monitörünü piyasaya sunuyor.

Philips 328P6VUBREB, dahili, güç tedarikli USB 3.1 C tipi dock istasyonu kolay, tek kablolu kenetleme için ince, ters çevrilebilir bir USB-C konektörüne sahip. Böylece klavye, fare ve güvenli RJ-45 ethernet kabloları gibi çevre birimleri kablo karmaşasını ortadan kaldırırken verimliliği artırarak kolaylıkla kenetleme istasyonuna bağlanabilir. Diz üstü bilgisayarlar da hızlı veri iletimi için tek bir USB-C kablosu ile bağlanabilirler ve uyumlu diz üstü bilgisayarlar güce takılabilir ve ya yeniden şarj edilebilir.

Grafik tasarımcılar, fotoğrafçılar, editörler, mimarlar, program yazanlar ve daha pek çok meslek uzmanı, doğru renk oluşturma için monitörlerine güveniyorlar. Philips 328P6VUBREB bunları ve daha fazlasını sunuyor. Yüksek performans panelleri UltraClear, 4K UHD (3840 x 2160) çözünürlükte görüntüler sunuyor. Yüksek Dinamik Aralığı 600 teknolojisi ise, zengin renklerden oluşan, daha dolu bir renk paleti sunuyor.

Üstelik bu monitörün Ultra Wide-Color teknolojisi, özellikle geniş bir renk gamını sağladığından daha canlı kırmızılar ve daha doğal görünen yeşiller sağlıyor. Dahası 10-bitlik ekran, 1.074 milyar renk ve 12 bit dahili işlemci sayesinde daha da fazla renk derinliği sağlıyor.

Philips 328P6VUBREB en yüksek üretkenlik için en fazla konforu verebilecek şekilde tam olarak donatıldı. Ultra yüksek çözünürlüklü Philips Multiview ekranı, aktif ikili bağlantıyı ve görüntüyü mümkün kılıyor, bu da kullanıcıların evlerinin ya da ofislerinin sunduğu rahatlıkta çoklu cihazlar ile yan yana eş zamanlı olarak çalışabilecekleri anlamına geliyor.

328P6VUBREB modelinde gözleri kısa dalga boyundaki mavi ışığın zararlı olabilecek etkilerinden koruyarak göz sağlığını artıran Philips LowBlue Modu ayarı ve daha fazla ergonomik ekran rahatlığı, yayıntısız kablo yönetimi ve genel olarak daha rahat, daha hoş bir kullanıcı deneyimi sunan SmartErgoBase de bulunuyor.

Philips 328P6VUBREB modeli, 739 USD tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden Kasım 2018’de piyasaya çıkacak.