Anasayfa Haber Bülten ASUS Yeni ZenBook Pro’yu Tanıttı

ASUS Yeni ZenBook Pro’yu Tanıttı

ASUS, yüksek performansa ihtiyaç duyan profesyoneller için tasarladığı Windows 10 tabanlı yeni ZenBook Pro dizüstü bilgisayarını tanıttı.

Kullanıcıların çalışma düzenlerini ve dizüstü bilgisayarlarıyla kurduğu etkileşimi yeniden tanımlayan bir ASUS inovasyonu olan ScreenPad de yeni ZenBook Pro ile birlikte geliyor.

Dizüstü bilgisayarların dokunmatik yüzey (touchpad) işlevini yüksek çözünürlüklü, tümüyle renkli bir dokunmatik ekranla birleştiren ScreenPad, hem Windows uygulamaları, hem de kendi ScreenPad Uygulamalarıyla etkileşim kurmak için yeni yollar sunuyor. İçeriğe duyarlı araçlar kullanan değişken fonksiyonlar iş akışını ve üretkenliği artırırken, ScreenPad’i ihtiyaçlara göre tümüyle özelleştirmek de mümkün oluyor.

Gücünü yeni 8. Nesil Intel Core işlemcilerden alan ZenBook Pro, yüksek performansa ihtiyaç duyan görevlerin üstesinden kolaylıkla gelecek şekilde tasarlandı. Cihaz, sahip olduğu bağlantı seçenekleriyle de adaptör sorununu ortadan kaldırıyor. ZenBook Pro 15 (UX580), 15 inç FHD ekranın yanı sıra en güçlü Intel Core i9 işlemciler ve harici grafik işlemci kullanıyor.

ZenBook Pro 15

ZenBook Pro 15, profesyonellere hareket halinde üstün performans sunmak üzere tasarlandı. 8. Nesil Intel Core i9 işlemciye ve güçlü donanıma sahip olan ZenBook Pro 15 açıldığı an kullanıma hazır hale geliyor ve uygulamaları hızla açıyor. Bilgisayarda bulunan ayrık grafik ünitesi, 3D görüntü işleme gibi görsel açıdan en zorlayıcı işlemler için ihtiyaç duyulan gücü sağlarken, oyunlarda kusursuz görsellik sunuyor.

ZenBook Pro 15’in ultra ince kenarlara sahip 15 inç NanoEdge FHD ekranı, yüksek netlikte detaylara sahip, parlak ve canlı renklerle gerçeğe en yakın görüntüleri yansıtıyor. Bu ekran, renk doğrulama için kullandığı teknolojiler sayesinde grafik alanında çalışan profesyonellerin işini kolaylaştırıyor.

NanoEdge ekran, hemen her açıdan gerçekçi renkler görüntülemenin yanı sıra ZenBook Pro 15’in kompakt tasarımında da kilit rol oynuyor. Ultra ince kenarlar sayesinde en yüksek ekran alanını en küçük hacimde toplayarak, ZenBook Pro 15’in kapladığı toplam alanın pek çok 14 inç dizüstü bilgisayara yakın boyutlara inmesini sağlıyor.