Red Dead Redemption 2 Dosya Boyutu Çok Büyük Olacak

In Haber by Ruşen GöbelLeave a Comment

Red Dead Redemption 2’nin PS4 sürümünün sabit diskte kaplayacağı alan açıklandı.

Sony, Rockstar’ın merakla beklenen oyunu Red Dead Redemption 2 için PlayStation 4 Pro paketi hazırlıyor. Kampanya paketinin kutu görseli ortaya çıktı. Pakette oyunla ilgili dikkat çekici ibareler yer alıyor.

Kutuda yazan bilgilere göre oyunun bazı online içerikleri, 30 gün boyunca yalnızca PS4 sürümünde kullanılabilecek. Bu durumda Xbox One sahiplerinin bu içeriklere erişmek için 1 ay kadar beklemeleri gerekecek.

RDR 2 Online’ın ise 32 oyuncuya kadar destek vereceği de bilgiler arasında. Rockstar, Red Dead Redemption 2’nin multiplayer modunun eski oyuna göre bir devrim yaratacağından söz ediyordu. 32 kişi desteğiyle nasıl bir tecrübe sağlayacak, oyun çıkınca göreceğiz.

İnternet hızı veya kotayla ilgili problemler yaşayan oyuncular için de can alıcı bir bilgi bulunuyor. Red Dead Redemption 2, ilk kurulumunda sabit diskte en az 105 GB alana ihtiyaç duyuyor.

Üstelik bu boyuta ilk birkaç gün içinde çıkacak güncellemeler dahil değil. RDR2’yi indirmeyi planlıyorsanız, internet servis sağlayıcınızın günlük turbo paketlerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Red Dead Redemption 2, 26 Ekim’de PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek. PC sürümünün de çıkma ihtimali çok yüksek, ancak Rockstar henüz resmen duyurmuş ya da bir tarih vermiş değil.