Anasayfa Video Huawei P20 için Spigen Rugged Armor: İlk Bakış

Huawei P20 için Spigen Rugged Armor: İlk Bakış

Huawei P20 için Spigen Rugged Armor: İlk Bakış

Huawei P20 Pro için Spigen Rugged Armor telefon kılıfına bakıyoruz. Hava yastıklı koruma kılıfını P20 Pro’ya takıp tasarımına ve temel özelliklerine değiniyoruz…

Huawei P20 Pro modelini daha önce incelemiştik. Şimdi P20 Pro için öne çıkan telefon kılıflarından Sğigen markasının Tough Armor modeline bakıyoruz. Telefona kılıf nasıl takılır, nasıl çıkartılır, ne kadar etkili olur? Bunları konuşuyoruz.

Günümüz telefonları sağlam olsa da kılıfsız kırılma ihtimalleri daha yüksek. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Telefonu koruma kılıfıyla mı, koruma kılıfı olmadan mı kullanıyorsunuz?

Spigen Rugged Armod modeli üst ve alt kısmında karbon fiber görünümlü iki alana sahip. Kılıfın kendisinin özelliği köşelerde iki katmanlı olması ve buralarda hava yastığı barındırması. Özellikle köşe üstü düşüşlerde koruma sağlıyor. Huawei P20 Pro için Spigen Tough Armor kılıfı Recep indirim ile 50 TL’ye aldı, video yayın tarihinde piyasa fiyatı 90 TL ve kodu: “L23CS23083” “Spigen Huawei P20 Pro Kılıf Rugged Armor Black.”

Aynı zamanda ekranın ön kısmında, ekranın yanlarından hafif bir yükselti sağlıyor. Bu da düz ekran üstü düşmelerde, düz zeminde koruyor. Tam ekran ortasından sivri darbelere karşı ise bir koruma yok. Telefonun kendi ekran koruması var. Ayrıca isteyen kullanıcılar ek ekran filmi uygulayabiliyor.