Anasayfa Haber Bülten AOC Ve Red Bull İşbirliği Duyuruldu

AOC Ve Red Bull İşbirliği Duyuruldu

AOC, Red Bull tarafından yaratılan iki büyük espor etkinliği olan Red Bull Guardians ve Red Bull Kumite ile işbirliğinin 19-20 Ekim’de ve 10-11 Kasım’da gerçekleşeceğini duyurdu.

Red Bull Guardians, Londra’da yapılacak özel bir Dota 2 turnuvası ve önde gelen dört Dota 2 takımının, üç kahramanı yedek olarak seçebilecekleri ek bir oyuncu seçme aşamasına sahip olarak birbiriyle yarışmasına sahne olacak. Etkinlikte, bütün takımlar AGON AG241QG oyun monitörleri ile donatılacak. İkinci etkinlik Red Bull Kumite ise yarışmacıların AGON AG271QX oyun monitörlerine güveneceği, 16 profesyonel Street Fighter V oyuncusunu Paris’te ağırlayacak.

Red Bull’un Londra’da bulunan çok amaçlı espor tesisi Red Bull Gaming Sphere’de 19-20 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Red Bull Guardians Dota 2 turnuvasına katılmaları için dört takım davet edilecek. Turnuva, geleneksel Dota müsabakalarına farklı bir bakış açısı sunuyor, çünkü bu formatta oyuncuların ek bir oyuncu seçme ve ban aşamasına gelmelerini ve oyun sırasında kahramanları değiş tokuş etmesini sağlıyor. Her yeni kahraman, kaldırılanın sahip olduğu eşyaları ve deneyimleri devralacak.

AOC Gaming Red Bull Guardians’ın resmi monitör ortağı olduğundan, her Dota 2 oyuncusu, bütün turnuva boyunca AGON AG241QG oyun monitörünü kullanacak.

Paris’teki Salle Wagram oditoryumunda 11 Kasım’da gerçekleşecek Red Bull Kumite, dünyanın en prestijli 14 Street Fighter V oyuncusuna davet gönderiyor. Ek olarak iki savaşçının daha 10 Kasım’da 256 oyuncunun birbiriyle yarışacağı Last Chance Qualifier’ı geçerek Red Bull Kumite’ta yer alma şansı var.

Street Fighter yarışmacıları AGON AG271QX modelini kullanarak karşılaşacaklar. 1 ms gecikme süresi ve 144 Hz ekran yenileme hızına sahip olan AGON AG271QX, bu tür hızlı oyunlar için ideal bir model.