Anasayfa Haber WoW Classic Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

WoW Classic Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

Sızan görüntülerdeki ayarlar menüsü, oyunun grafik seçenekleri hakkında hayli bilgi veriyor.

World of WarCraft’ı ek paketsiz haline getirecek olan WoW Classic, geliştirilmeye devam ediyor. Demo sürümü Blizzcon’la birlikte yayınlanacak olan WoW Classic için ön yüklemeler de geçtiğimiz günlerde başladı. WoW Classic Demo, yalnızca Blizzcon bileti sahipleri tarafından oynanabilecek.

Demo sürümünün ön yüklemesinin başlamasıyla birlikte Wowhead sitesi, oyunun dosyalarını araştırmaya başladı. Bir şekilde ayarlar menüsünün görüntülerini almayı başaran Wowhead ekibi, bu görüntüleri yayınladı.

Oyunun ayarlarında en dikkat çekici nokta, yalnızca “Windowed (Fullscreen)” ve “Windowed” seçeneklerinin bulunması. Gerçek tam ekran seçeneği, DX12 API ile birlikte WoW’dan kaldırılmıştı. WoW Classic’te DX12/DX11 seçeneği de bulunmuyor. Bu da oyunun yalnızca DX12’de çalışacağı anlamına gelebilir.

Bunun dışında WoW Classic’in grafik ayar menüsü, WoW: Battle for Azeroth ile bir hayli benzer. Aşağıda oyundan çekilen ekran görüntülerinin yer aldığı galeriyi inceleyebilirsiniz. WoW Classic Demo, Blizzcon bileti sahiplerine 2 Kasım’da açılacak.