Anasayfa Haber Bülten MSI, Ürün Gamına ACE Ve GAMING EDGE Serilerini Kattı

MSI, Ürün Gamına ACE Ve GAMING EDGE Serilerini Kattı

MSI tarafından duyurulan yeni serilere eklenen ilk anakartlar MEG Z390 ACE ve MPG Z390 GAMING EDGE AC modelleri oldu.

MEG Z390 ACE modeli, MEG serisine ACE ismini dahil ediyor. Bu modeller, içinde GODLIKE anakartların da bulunduğu ENTHUSIAST segmentine dahil olacak. MEG serisi anakartlar PC donanımlarına meraklı ve uç noktada performansı gelişmiş teknolojilerle buluşturmak isteyen kullanıcıları hedefliyor.

MEG Z390 ACE, çarpıcı görüntüsüyle izleyenlerin de gözlerini kamaştırıyor. Sonsuz ayna efektine sahip Mystic Light Infinity, milyonlarca rengi 29 dinamik efektle sergiliyor. 12+1 güç fazı sayesinde uyumlu Intel işlemciler hızaşırtma sırasında bile güvenilir bir çalışma ortamı sağlıyor.

Triple Turbo M.2 yerleşimi, üç adede kadar yüksek performanslı NVMe SSD kullanarak yıldırım hızında transfer hızlarına ulaşmaya olanak tanıyor. Anakart üzerine takılı gelen I/O paneli, Audio Boost HD, Core Boost, DDR4 Boost ve Steel Armor, kademeli Game Boost düğmesi, çift ön USB 3.1 Gen 2 Type-C portu gibi birçok özellik sayesinde GODLIKE ve ACE ile her oyunda yüksek performans alacaksınız.

MPG GAMING EDGE ailesi, şık ve keskin çizgileri ve ışığı kırıp yansıtan holografik heatsink yüzeyi ile yeni bir tasarım sunuyor. MPG Z390 GAMING EDGE ailesinin ilk nesli ATX, micro-ATX ve mini-ITX boyut alternatifleri ile geliyor.

MPG Z390 GAMING EDGE AC ve MPG Z390M GAMING EDGE AC anakartlar ana akım oyun performansı için üretildi. MPG Z390I GAMING EDGE AC ise küçük form faktörüne sahip, fakat güçlü sistemleri hedefliyor. Core Boost ile optimize edilen VRM yapısı, genişletilmiş heatsink ile en zorlu koşullarda bile üst sınıf Intel işlemcilere rahatlıkla eşlik edebiliyor.

En hızlı depolama cihazları iseTwin Turbo M.2 ve Intel Turbo USB 3.1 Gen2 ile desteklendi. Intel’in CNVi wave 2 kablosuz çözümü sayesinde Wi-Fi hızları 1.73GHz seviyesine ulaşabiliyor. Güçlü bir 7.1 Surround ses deneyimi için üstün kaliteli ses bileşenleri, anakarttan tamamen izole edilmiş bir devre kartı üzerinde konuşlandırıldı.