Anasayfa Haber Blizzcon 2018 Saat Kaçta Başlıyor Ve Nereden İzlenebilir?

Blizzcon 2018 Saat Kaçta Başlıyor Ve Nereden İzlenebilir?

Blizzcon 2018 etkinliğinin saat kaçta başlayacağını ve nasıl izleyebileceğinizi haberimizde bulabilirsiniz.

Blizzard’ın her yıl düzenlediği Blizzcon etkinliğinin bu yılki ayağı geldi çattı. Blizzard oyunlarından pek çok yeni haberin beklendiği Blizzcon 2018’in tamamını izlemek için sanal bilet satın almanız gerekecek. Fakat turnuva maçları ve açılış töreni, internetten ücretsiz olarak izlenebilecek.

Blizzcon 2018, 2 Kasım akşamı, Türkiye saatiyle 21:00’da başlayacak. Açılış töreni, Blizzard’ın kendi sayfası üzerinden izlenebileceği gibi, büyük ihtimalle Twitch kanalı üzerinden de yayınlanacak. Açılış töreninde tüm büyük duyurular yapılacak. Dolayısıyla açılış törenini kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Turnuva maçları, oyunların özel Twitch kanalları üzerinden ayrı ayrı izlenebilecek. Panelleri ve oturumları ücretsiz olarak izlemek maalesef mümkün değil.

Blizzcon 2018’de Diablo serisi ile ilgili büyük haberler duyurulacak. Yeni bir Diablo 3 ek paketi ve Diablo 2 HD’nin duyurulması ihtimali oldukça yüksek. World of WarCraft: Classic için bir çıkış tarihi verilebilir.

Heroes of the Storm’a her yıl olduğu gibi 2 yeni kahraman duyurusu yapılabilir. Hearthstone’un yeni ek paketinin açıklanmasına ise kesin gözüyle bakılıyor.