Samsung’dan KOBİ’lere Özel Fırsatlar

In Bülten, Haber, İş by Berker GüngörLeave a Comment

Samsung, Online Mağaza’sında açtığı yeni bölüm ile KOBİ’lere özel kampanya ve indirimlere erişimi kolaylaştırıyor.

Samsung Electronics Türkiye, KOBİ’leri desteklemek amacıyla gerçekleştirdiği özel indirimler ve kampanyalara erişimi kolaylaştırmak amacıyla Samsung Online Mağaza içerisinde özel bir bölüm açtı. Her ay farklı bir kapsama sahip olacak fırsatlar KOBİ’lerin yenilikçi Samsung ürünlerine avantajlı koşullarda sahip olmalarını sağlıyor ve shop.samsung.com/tr/kobi adresinden takip edilebiliyor.

KOBİ’lerin Teknolojiye Erişimi Kolaylaşıyor

Samsung Online Mağaza’daki KOBİ’lere özel bölümden ürün satan alan işletmeler, alış verişlerini ticari kredi kartlarıyla yaptıklarında 9 aya varan vade farksız taksit avantajından faydalanabiliyor. KOBİ’ler ayrıca eski telefonlarını cazip geri alma koşulları çerçevesinde yeni Samsung telefonlar ile değiştirebiliyor.

Samsung Online Mağaza’da açılan özel bölümden ürün satın alan KOBİ’ler satın aldıkları ürüne göre alış veriş tutarları üzerinden Para Puan da kazanıyor. Kazanılan Para Puan’lar hayatkobiyeguzel.com adresinden takip edilerek belirli çözüm ortaklarında harcanabiliyor.

Kaçırılmayacak Kasım Ayı Fırsatları

30 Kasım tarihinde sonlanacak Kasım ayı kampanyası süresince KOBİ Kampanya Kodu ile satın alınan tüm telefonlarla birlikte Samsung’un 10.000 mAh kapasiteli taşınabilir hızlı şarj cihazı hediye ediliyor. Geri-al kampanyası dahilinde de yeni bir Galaxy Note9 satın almak isteyen işletmeler eski cihazlarını verdiklerinde 4000 TL’ye kadar indirimden faydalanabiliyor. Değişim kampanyası ile ilgili detaylara ve shop.samsung.com/tr/galaxy-note9-degisim-kampanyasi-kosullari adresinden ulaşılabiliyor.

Yine Kasım ayı boyunca shop.samsung.com/tr/kobi adresindeki KOBİ’lere özel bölümden ürün satan alan işletmeler tavsiye edilen toplam satış fiyatı 800 TL olan Samsung Business Suite’e ve şirket telefonlarının belirli konularda özelleştirilmesine imkân veren KNOX Configurator’a ücretsiz olarak sahip oluyor. Kampanyalar hakkında bilgilere Samsung Kurumsal Çözümler Çağrı Merkezi’nden (0 212 336 03 50) ulaşılabiliyor.