Anasayfa Haber Counter Strike: GO İçin Battle Royale Modu Geldi

Counter Strike: GO İçin Battle Royale Modu Geldi

Valve, yeni Battle Royale modunun yanı sıra, oyunun artık ücretsiz olacağını da duyurdu.

Valve’ın başarılı multiplayer oyunu Counter Strike: Global Offensive, artık ücretsiz oynanabilecek. Şirket ayrıca Prime Status paketinde de değişiklik yaptı. Bu paketi ücretsiz olan oyunun üstüne satın almak mümkün olacak. Pakette kozmetik eşyalar yer alacak.

Prime Status oyuncuları karşılaşmalarda diğer Prime Status oyuncularıyla eşleşecek. Oyunu daha önce satın almış olan oyuncuların ise Prime Status’a geçirileceği söyleniyor. Fakat biz baktığımızda henüz böyle bir şey göremedik.

CS: GO Battle Royale

Bir süre önce ortaya çıkan CS: GO Battle Royale söylentileri de doğru çıktı. Valve, Danger Zone adındaki Battle Royale modunu oyuna eklediğini duyurdu.

Diğer Battle Royale oyunlarından farklı olarak Danger Zone, küçük bir yapıda ve 18 oyuncuyu bir araya getiriyor. Harita vakit geçtikçe küçülüyor ve en sona kalan oyuncu, galibiyeti elde etmiş oluyor.

Valve, bu modun yaklaşık 10 dakika sürdüğünü belirtti. Bu moda 1, 2 veya 3 kişilik gruplar halinde girmek mümkün olacak. Danger Zone, PUBG ve benzeri Battle Royale oyunlarının uzun sürdüğünü düşünen oyuncular için kısa bir alternatif olacak.