Anasayfa Haber Red Dead Redemption 2 PC Sürümünün Görüntüleri Sızdırıldı

Red Dead Redemption 2 PC Sürümünün Görüntüleri Sızdırıldı

Red Dead Redemption 2’nin PC sürümünün çalışırken çekilen görüntüleri internete sızdırıldı.

Son dönemin en çok konuşulan oyunlarından biri olan Red Dead Redemption 2, henüz yalnızca konsollar için yayınlandı. PC oyuncuları ise gözünü Rockstar’a dikmiş bekliyor. Oyunun PC platformuna da çıkacağına dair söylentiler zaten bir süredir yaygındı.

Ortada böyle bir beklenti varken, bir kullanıcı YouTube’a oyunun PC görüntülerini yükledi. Sızdırılan video bir süre sonra kaldırılırken, başka bir kullanıcı tarafından yeniden yüklendi. Videoda oyunun menüleri gösteriliyor. Grafik ayarlarında gezinen kullanıcı, kısa bir süre sonra videoyu sonlandırılıyor.

Çekilen videonun son derece kalitesiz olduğu dikkat çekerken, sahte olabileceği de konuşuluyor. Bir kullanıcı, şaka amacıyla bir video hazırlamış olabilir. Pek çok monitör, çözünürlük değiştirme esnasında arka aydınlatmayı da kapatır. Fakat videodaki monitörde çözünürlük değişirken arka aydınlatmanın açık olduğu görülüyor.

Tabii istisnalar da var, dolayısıyla “kesin sahtedir” demek mümkün değil. Diğer taraftan videonun ana kaynaktan kaldırılmış olması da şüphe uyandırıyor. Acaba bu videoyu Rockstar kaldırtmış olabilir mi? Orası da belli değil.