Anasayfa Haber Beyon Good And Evil 2, Sadece Online Oynanabilecek

Beyon Good And Evil 2, Sadece Online Oynanabilecek

Ubisoft, yapımı süren oyununun sürekli internet bağlantısına ihtiyaç duyacağını duyurdu.

2018’i yavaş yavaş geride bırakırken, 2019’da piyasaya çıkacak yeni oyunlarla ilgili bilgiler de gelmeye devam ediyor. Ubisoft’un geliştirmekte olduğu Beyond Good and Evil 2 de, henüz çıkış tarihi açıklanmamasına rağmen, gelecek yılın merakla beklenen oyunları arasında.

Aksiyon RPG türündeki oyunun tarzının Grand Theft Auto ile No Man’s Sky karışımı olacağı belirtiliyor. Bu iki oyunun harmanlanmasının nasıl bir sonuç getireceğini biz de merak ediyoruz.

Ubisoft, Beyond Good and Evil 2’nin online multiplayer oyun olacağını belirterek, co-op modunun farklı bir tecrübe sağlayacağını açıkladı. Bununla birlikte sürekli olarak internet bağlantısına ihtiyaç duyulacağını da ekledi. İstendiği takdirde oyun tek başına da oynanabilecek. Fakat internet gereksinimi ortadan kalkmayacak.

Ubisoft, Beyond Good and Evil 2’de kullanılacak Voyager oyun motorunun, teknik anlamda tüm altyapıyı sağlayabileceğini dile getirdi. Voyager, oyuncular arasındaki uzun mesafelerin üstesinden gelebilecek bir motor.

Bu oyunun gelecek nesil konsollarla birlikte piyasaya sürülebileceği konuşuluyor. Beyond Good and Evil 2’nin 26 dakikalık oynanış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Video Reklam: