Guinness World Records Gamer’s Edition 2019 Çıktı

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

Guinness World Records Gamer’s Edition 2019, oyun rekorları hakkında bilmek isteyeceğiniz her şeyi içeriyor.

İlk sayısı 2018 yılında dilimize çevrilen kitap, bu yıl da ikinci sayısı olan 2019 versiyonu ile raflardaki yerini aldı. BETA Kids Yayınevi tarafından basımı yapılan Guinness World Records Gamer’s Edition 2019’un çevirisini Sırtlan Kitap Genel Yayın Yönetmeni Emre Yavuz, editörlüğünü de Bilgi Üniversitesi Dijital Oyun Tasarım bölümü öğretim görevlisi Ertuğrul Süngü üstlendi.

En yeni kayıtlar, en havalı yıldızlar ve en sevilen oyunlarla Guinness World Records Gamer’s Edition 2019, her oyun sever için bir başucu kitabı değerinde. İnanılmaz istatistikler, heyecanlı gerçekler, akıl almaz rekorlar, ilham verici hikâyeler, ödüller, röportajlar, oyun dünyasındaki teknolojik gelişmeler ve göz kamaştıran fotoğraflar, 2019’a ait rekorlarla şimdi yine bir arada.

Guinness World Records Gamer’s Edition 2019, video oyunları ile ilgili her konuda küresel otorite olarak görülür. Dünyanın en çok satan video oyunlarının bu 12’nci baskısında, daha önce hiç olmadığı gibi favori oyunlarınızı tüm ayrıntılarıyla değerlendirebilirsiniz.