Anasayfa Haber Corsair, Yeni Oyuncu Farelerini Tanıttı

Corsair, Yeni Oyuncu Farelerini Tanıttı

Harpoon RGB Wireless, Ironclaw RGB ve M65 RGB Elite adlı yeni modeller oyuncular için geliştirilmiş.

CES 2019 etkinliğinde Corsair, yeni oyuncu farelerinin tanıtımını yaptı. Fareler ergonomik tasarımlarıyla dikkat çekerken, Harpoon RGB Wireless modeli kablosuz oluşuyla ön plana çıkıyor.

Harpoon RGB Wireless

Corsair’in yeni oyuncu faresi Harpoon RGB Wireless, şirketin kendi içinde geliştirdiği kablosuz bağlantı teknolojisi Slipstream’i kullanıyor. Bu teknoloji sayesinde Corsair’in kablosuz fareleri, 1 milisaniyenin altında bir gecikme süresiyle bağlanabiliyor.

10 metreye kadar uzaktan çalışabilen Harpoon RGB tam 99 gram ağırlığında. 6 tane programlanabilir tuşu bulunan Harpoon RGB Wireless’ın RGB aydınlatması özelleştirilebiliyor. 10.000 DPI çözünürlüğündeki sensöre sahip olan bu fare, 60 saate kadar batarya süresi vadediyor.

Ironclaw RGB

Özelleştirilmiş PMW3391 sensörünü kullanan Ironclaw RGB, 18.000 DPI değerine ulaşabiliyor. 105 gram ağırlığındaki farede 7 tane programlanabilir tuş bulunuyor. Ayrıca 2 farklı alan olarak RGB aydınlatması ayarlanabiliyor.

M65 RGB Elite

Ironclaw RGB’deki 18.000 DPI’lık sensörün aynısını kullanan M65 RGB Elite, kullanılan alüminyum malzeme sayesinde daha hafiflemiş ve 97 gram ağırlığa sahip. Ancak istendiği takdirde ağırlığı 115 grama kadar artırılabiliyor.

Duyurulan yeni modellerin fiyatları ya da Türkiye çıkış tarihleri henüz açıklanmadı. Ancak büyük ihtimalle ilk çeyrek içinde satışta olacaklardır.