Anasayfa Haber Bülten Dell, Yeni Bilgisayar Ve Yazılımlarını CES 2019’da Sergiliyor

Dell, Yeni Bilgisayar Ve Yazılımlarını CES 2019’da Sergiliyor

Dell, ödüllü Latitude, XPS ve Inspiron portföylerinde yeni ürün ve yazılımlarını tanıttı.

CES 2019 İnovasyon Ödüllü Latitude 7400 bilgisayar, dünyanın en küçük 14 inç 2’si 1 arada bilgisayarı olmasıyla göz dolduruyor. Değişken tork özelliğine sahip menteşesi, kolayca açılabileceği anlamına geliyor ve yeni Titan Grisi işlenmiş alüminyum kaplama ile sunuluyor. Ayrıca, Dell’in geri kazanılan okyanus plastikleriyle üretilmiş ambalajlarını kullanan ilk Latitude olma özelliğine de sahip.

Yeni XPS 13 yeni renk seçenekleriyle geliyor

Dell, 13 inç ekrana sahip, ince ve hafif XPS 13 modelini daha iyi video deneyimi için üst çerçeveye monte edilen yenilikçi web kamerası ve yeni “Buz” rengi seçeneğiyle geliştirdi. Sadece 2,25 mm’lik genişliğiyle, Dell’in bugüne kadarki en küçük HD web kamerası, XPS’nin trendleri belirleyen InfinityEdge ekranının üstünlüğünü sürdürüyor ve kameranın üst tarafa alınması daha iyi bir video deneyimi sağlıyor. Bununla birlikte XPS 13, Dell portföyünde Dolby Vision teknolojisini destekleyen ilk dizüstü bilgisayarı olarak öne çıkıyor.

Menteşesinde tam boyutlu kalem yuvası bulunan Inspiron 7000 2’si 1 arada

Yeni 13 inç ve 15 inç Inspiron 7000 2’si 1 arada cihazlar alüminyum kasa, dar çerçeveler ve elmas kesimli kaplamaya sahip, lüks bir tasarım sunuyor. Türünün ilk örneği olan menteşedeki yuva, ürünle birlikte gönderilen tam boyutlu Active Pen için bir yer sunuyor. Yeni klavye, güç düğmesini ve parmak izi okuyucuyu, klavyenin bir parçası olan yeni güç düğmesinde bir araya getiriyor. Bu Dell’in ilk kez dar çerçeveli 15 inç’lik 2’si 1 arada bilgisayara sayısal tuş takımı ekleyebilmesini sağlıyor.

CinemaColor, CinemaSound ve CinemaStream’deki güncellemelerle Dell Cinema vites yükseltiyor

Bu yeni bilgisayarların sunduğu tek şey, hareket halinde verimlilik değil. Canlı renkler, olağanüstü ses netliği ve önceliklendirilmiş içerik akışı, yeni XPS ve belirli Inspiron cihazlarda standart olarak gelir ve en yeni filmleri izlemek için mükemmeldir. Bilgisayarda sürükleyici bir sinema deneyimi sunan Dell Cinema yeni özellikler ve güncellemelerle gelişmeye devam ediyor.

Dell Mobile Connect ile daha iyi bilgisayar ve akıllı telefon entegrasyonu

CES 2018’de kullanıma sunulduğundan beri, Dell Mobile Connect 30 milyondan fazla telefon görüşmesi yapılmasını ve kısa mesaj gönderilmesini sağladı ve kullanıcılara dikkatlerini bilgisayarları ile akıllı telefonları arasında bölmek zorunda kalmamaları için yardımcı oldu. Dell şimdi Android kullanıcılarının, internet bağlantısı olmasa bile, telefonlarındaki fotoğrafları ve diğer dosyaları sürükleyip bilgisayarlarına bırakmalarını (ya da tam tersi) sağlayan kablosuz dosya aktarımı işleviyle sunduğu becerileri daha da güçlendirdi.

Dell ürünleri ve sürdürülebilirlik girişimleri 2019’u yeni ödüllerle karşıladı

Dell bu hafta Alienware, Dell Precision, XPS, Latitude, Oyun ve Ekran portföylerinde almaya hak kazandığı tam dokuz CES 2019 İnovasyon Ödülü’nü kutluyor. Bunlara ek olarak, şirket geri dönüşüm ve geri dönüştürülmüş altın girişimleri için iki ABD Çevre Koruma Ajansı (EPA) ödülü aldı. Dell 2020 için belirlediği yaklaşık 1 milyon ton kullanılmış elektronik parçayı geri kazanma hedefine ulaştı. Şirket Nisan 2019’daki Dünya Günü’ne kadar, Dell ürünlerinde yaklaşık 45 milyon kilogram geri dönüştürülmüş materyali kullanma hedefini aşacak şekilde ilerlemeyi sürdürüyor.