Mick Gordon, Heavy Metal Korosu Topluyor

In Haber, Oyun by Ruşen GöbelLeave a Comment

Doom 2016’nın müziklerini hazırlayan Gordon, yeni projesi için heavy metal korosu topladığını duyurdu.

2016’da piyasaya sürülen Doom’ün müziklerinin yapımcısı Mick Gordon, bu yapımıyla çok sayıda ödül kazanmayı başarmıştı. Doom’daki başarısıyla ile bir anda oyun dünyasının yeni Frank Klepacki’si (Hell March 2) haline gelen Mick Gordon, ilginç bir proje üzerine çalıştığını duyurdu.

Gordon, bir heavy metal korosu topluyor. Mick Gordon, bu koroyla yapacağı müziğin bir sonraki oyununda kullanılacağını açıkladı. Koroya katılım başvurusu için oluşturulan sayfanın linki, “666” ile bitiyor. Bu da Gordon’ın bu koroyu Doom Eternal için topladığına işaret ediyor.

Heavy metal çığlığı atabilecek kişileri ücretli olarak koroya davet eden Gordon, böyle bir çalışmanın müzik tarihinde ilk defa deneneceğini söylüyor. Koroya katılmak için Mart ayında ABD’nin Texas eyaletinde bulunabilecek durumda ve 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor. Başvuru için son tarih 1 Şubat.

Doom 2016’da aşırı agresif parçalarıyla metal severlerin beğenisini kazanan Gordon’ın Doom Eternal’da nasıl bir performans sergileyeceğini merak ediyoruz. Doom Eternal’ı beklerken sizi Mick Gordon’ın efsane parçası BFG Division ile baş başa bırakalım.