Anasayfa Haber Bülten Lenovo ,ThinkVision P44 Monitörünü Tanıttı

Lenovo ,ThinkVision P44 Monitörünü Tanıttı

Lenovo’nun, CES 2019 tüketici elektroniği fuarında tanıttığı Lenovo ThinkVision P44, birden çok ekranla çalışan kullanıcılara büyük kolaylık sunuyor.

Aynı anda birden çok ekranla çalışmanın gereği olan fazla çerçeve ve kabloların getirdiği zorlukları ortadan kaldıran 43,4 inçlik Lenovo ThinkVision P44 monitör, 3840×1200 çözünürlükle, 32:10’luk ultra geniş bir görüntü oranı sunuyor. Ürün böylece iki adet 24 inçlik 16:10’luk monitöre eşdeğer bir ekran sağlıyor.

Cihazda bütünleşik, ikili USB-C bağlantı noktası, aynı anda veri, görüntü ve ses sinyali transferi yapabilecek iki adet görüntü girişinin yanı sıra, 90 Watt’a kadar şarj gücü sağlama imkanı da bulunuyor.

Lenovo ThinkVision P44 monitörün diğer önemli özellikleri arasında tek tuşla resim yanında resim (PBP; Picture-by-picture) özelliğini etkinleştirme ve çift kaynakla çalışırken kullanabileceğiniz geçiş düğmesi, üst düzey çoklu görev olanağı sunuyor.

Monitörün akıllı masaüstü yönetimi yazılımı ise birden fazla monitör yapılandırması ve görüntü bölgesi oluşturulmasına olanak tanıyor. Cihazda ayrıca iki adet USB 3.1 Tip C bağlantı noktası ve 2 adet HDMI 2.0 ve 1 adet DP 1.4 portu bulunuyor.

Lenovo ThinkVision P44, 450 nitlik maksimum parlaklık sunan VESA Certified DisplayHDR teknolojisi sayesinde, daha iyi kontrast ve renk doğruluğu ile canlı ve gerçekçi görüntü deneyimi sunuyor.