Anasayfa Haber Huawei Mate 20 Pro İçin Hangi Aksesuarları Alabilirsiniz?

Huawei Mate 20 Pro İçin Hangi Aksesuarları Alabilirsiniz?

Huawei Mate 20 Pro için piyasada hangi aksesuarlar var, bunlara göz atıyoruz.  

Huawei Mate 20 Pro, oldukça geniş bir kitleye hitap eden, üst düzey bir akıllı telefon. Bu telefondan alabileceğiniz performansı daha da artırabilmek için bu cihazla birlikte kullanabileceğiniz aksesuarlara da bir göz atmak gerekiyor. Kılıftan kulaklığa kadar farklı aksesuarlarla Huawei Mate 20 Pro kullanıcılar için daha verimli bir hal alacaktır. 

Şimdi gelin hep birlikte Mate 20 Pro için alınabilecek önemli aksesuarlara göz atalım. 

Huawei Smart Flip Kılıf 

Hayli hesaplı bir fiyatı olan bu kılıf sayesinde, cihazın kapağını açmadan bekleyen bildirimleriniz ve cevapsız çağrılarınızı görebilirsiniz. Ayrıca gün boyu elinizde olan değerli bir cihazı korumak için de iyi bir koruyucu kılıf almakta fayda var.

Huawei Watch GT 

Son model bir akıllı telefon, uyumlu bir akıllı saat ile hem daha verimli kullanılabilir, hem de tarzınızı tamamlayabilir. Yeni nesil teknolojilerle donatılan Huawei Watch GT, Mate 20 Pro ile birlikte piyasaya sürülen bir akıllı akıllı saat.

Büyük ve parlak bir AMOLED ekranı, GPS ve sağlık izleme özellikleri olan Watch GT’nin vadedilen ortalama pil ömrü iki hafta. Tabii ki bu süre kullanıma göre değişebiliyor. Ancak yine de her koşulda önceki nesillerden çok daha uzun dayandığı bir gerçek.

Huawei Sport Bluetooth Kulaklık 

Huawei Sport Bluetooth Kulaklık, spor yaparken sizin en büyük yardımcınız olacak. Akıllı telefonların olmazsa olmaz ekipmanlarından biri haline gelen Bluetooth kulaklıklar, özellikle hareketli bir yaşam tarzı olan kullanıcılara büyük özgürlük sağlıyor. Kulaklıklarda kablolardan kurtulmak sadece hareketli anlarınızda, doğada yürüyüş veya koşu yaparken değil, günlük hayatın koşuşturmacasında da çok yardımcı oluyor. 

Joby Griptight One Gorillapod Tripod 

Huawei Mate 20 Pro’nun şüphesiz ki en çok öne çıkan özelliği, fotoğraf ve video konusundaki başarısı. Hal böyleyken onunla daha iyi çekimler yapabilmek için bir ahtapot tripod, edinilmesi şart olan bir aksesuar denebilir. Joby’nin Griptight modeli zorlu koşullarda sağlamlığı ile iyi iş çıkarıyor. Her türlü dış ve iç mekan çekimlerinizde, Mate 20 Pro’nuzu bu tripod ile rahatça uygun bir yere sabitleyebilirsiniz.

Spigen Essential F301W 9W Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı

Daha önce Huawei Mate 20 Pro Batarya Ve Şarj Özellikleri makalesinde bahsettiğimiz gibi Huawei Mate 20 Pro, oldukça hızlı şarj olan, uzun süre kullanım sağlayabilen ve hatta başka telefonları da şarj edebilen bir akıllı telefon. Cihazınızı şarj ederken kablo takma karmaşasından da kurtulmak istiyorsanız, bir kablosuz şarj ünitesi almanızda fayda var. Bunun için Spigen Essential F301W modeli 9W gücündeki hızlı kablosuz şarj cihazı ürününü düşünebilirsiniz.

Kablosuz şarj cihazları size cihazınızı şarja koyma konusunda bir rahatlık sağladığı gibi cihazınızı daha temiz tutmanıza da olanak sağlıyor. Kablosuz şarj cihazı kullandığınız zaman, şarj portunu da kullanmıyor ve telefonunuzun şarj yuvasının etrafının çizilmesine neden olmuyorsunuz.

Bizim Huawei Mate 20 Pro için seçtiğimiz aksesuarlar bunlar. Ancak tüm seçeneklerinizin bununla kısıtlı olmadığını da söylemek gerek. Piyasada hem Huawei, hem de çeşitli aksesuar üreticilerinin tasarladığı pek çok seçenek mevcut.

İlginizi çekebilir: Huawei Mate 20 Pro: Oyun Ve Film Performansı

 

2009'da CrytekFan ile teknoloji ve oyun medyasına atılan Melik, takip eden yıllarda pek çok farklı teknoloji sitesine içerik olarak katkıda bulundu. Teknolojinin her alanına yoğun ilgi duyan Melik aynı zamanda profesyonel bir seslendirme sanatçısı.