Anasayfa Haber Samsung, Katlanabilir Telefonunu Yanlışlıkla Gösterdi

Samsung, Katlanabilir Telefonunu Yanlışlıkla Gösterdi

Samsung’un yayınlayıp sonra kaldırdığı videoda Galaxy F katlanır telefonu görülebiliyor.

Geçtiğimiz yılın sonlarında yüzeysel bir şekilde sergilenen Samsung katlanabilir akıllı telefon merakla bekleniyor. Bu telefonun son halini büyük ihtimalle bu ay yapılacak olan Unpacked etkinliğinde görebileceğiz. Fakat Samsung çalışanlarının yaptığı hata, telefonun daha erken görünmesini sağladı.

Samsung, yayınladığı bir videoda gelecek teknolojileri ele alıyor. El hareketleriyle kontrol edilebilen ekranlar, tabletlerle kullanılan robotlar, akıllı telefonlara takılabilen ultrason donanımları ve sanal gerçeklik oyunlarının hepsini videoda bulmak mümkün.

Tabii tüm bunların yanında katlanabilir akıllı telefon da görülebiliyor. Videoda, katlanabilir akıllı telefonun ince bir yapıda olduğu dikkat çekiyor. Telefonun iç kısımda tam, kapak tarafında ise yarım ekran olacak şekilde tasarlandığı görülüyor.

Samsung’un ilk katlanabilir akıllı telefonunun bu kadar ince olup olmayacağını merak ediyoruz. Eğer gerçekten bu kadar ince olursa, cihazda kullanılan bataryanın kapasitesi 3.000 mAh seviyesini geçemeyebilir.