Anasayfa Haber Obsidian, The Outer Worlds Hakkında Çeşitli Bilgiler Paylaştı

Obsidian, The Outer Worlds Hakkında Çeşitli Bilgiler Paylaştı

The Outer Worlds oynanış süresi, Knights of the Old Republic 2’den biraz az olacak.

Geçtiğimiz yılın sonunda Game Awards etkinliğinde duyurulan The Outer Worlds, son oyunu hayal kırıklığı yaratan Fallout serisinin hayranlarının ilgisini çekmişti. Orijinal Fallout serilerini yaratan ekip tarafından geliştirilen oyun, bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürülecek.

Oyunun direktörleri Leonard Boyarsky ve Tim Cain ile yapılan bir röportajda, çeşitli bilgiler gün yüzüne çıktı. Boyarsky, The Outer Worlds duyurulduğunda dikkat çekmesine rağmen oyuncuların beklentilerini makul seviyede tutmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Cain ise oyuncuların yine de “yüzlerce saatlik oynanış süresi” ve “tüm gezegenlere gidebilme” gibi beklentileri olduğunu, ancak bunların gerçek olmadığını söyledi.

Boyarsky, oyunun başlangıç bölgesinin 45 – 60 dakika arası oynanışa süresine sahip olacağını söyledi. Geri kalanı ise 3 – 4 saatte tamamlanabilecek. Knigts of the Old Republic’in oynanış süresiyle karşılaştıran Boyarsky, The Outer Worlds’ün biraz daha kısa olacağını belirtti. Röportajda, ekibin tekrar oynanabilirliğe odaklandığı da söylendi. Oyun, PC, Xbox One ve PlayStation 4 konsolları için bu yılın ilerleyen dönemlerinde çıkacak.