Acer Yeni Swift 7 Modelini Tanıttı

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

Modern profesyoneller için tasarlanmış olan yeni Acer Swift 7, üretkenliği, taşınabilirliği ve 4G LTE aracılığıyla kesintisiz bağlanabilirliği bir arada sunuyor.

Acer Swift 7’nin ince tasarımı, sunduğu yeni özelliklerin yalnızca biri. Yüksek hıza sahip dahili Intel XMM 4G LTE modemi, kullanıcıların üretken ve daima bağlantıda kalmasını sağlarken, özellikle hareket halinde yaşanan can sıkıcı kablosuz bağlantı sorunlarını ortadan kaldırmayı dileyen profesyoneller için kullanışlı bir özellik sunuyor. Böylece kullanıcılar ellerindeki işe odaklanabiliyor.

Swift 7’de, Nano SIM kart girişine ek olarak eSIM profillerinin indirilmesine ve aktivasyonuna olanak tanıyan eSIM teknolojisi de bulunuyor. 2×2 MIMO’ya sahip 802.11ac kablosuz özelliği, ofis ya da ev ağına güvenilir ve hızlı bağlantılar sağlıyor.

Intel Core i7 işlemciyle donatılan Swift 7, yüksek performans, güçlü Windows 10 deneyimi ve 10 saate kadar pil ömrü sağlıyor. 256 GB PCIe SSD depolama ile en önemli dosyaların kullanıcıların parmak uçlarında tutulması için bolca alan sunuluyor. 8 GB bellek de çoklu görevlerin akıcı çalışmasını sağlıyor. Parmak izi okuyucusu ile Windows Hello aracılığıyla parolaya gerek kalmadan daha güvenli bir şekilde giriş yapılmasına olanak tanıyor.

Swift 7’nin alüminyum gövdesi, şık bir tasarım arayan modern profesyoneller için tasarlanmış. 14 inç yeni yüksek çözünürlüklü ekranı, Full HD IPS görüntü kalitesine, her açıdan canlı berraklık için Acer Color Intelligence özelliğine ve Corning Gorilla Glass NBT dokunmatik ekran ile dokunmatik yüzeye sahip. Arka ışıklandırmalı klavyesi ile uluslararası uçuşlar ve tren yolculukları gibi az ışıklı koşullarda klavyede yazı yazmak daha önce olmadığı kadar kolay. Acer Swift 7’nin satış fiyatı ise 9.499 TL olarak belirlendi.