Monster Notebook, Almanya Şubesini Açmaya Hazırlanıyor

In Haber, İş by Berker GüngörLeave a Comment

Türkiye’nin sevilen oyuncu bilgisayarı markası Monster Notebook, Almanya şubesini açmaya hazırlanıyor.

2005 yılında İstanbul’da faaliyete geçen Monster Notebook, geçen yıllar içinde Türkiye’nin hayli bilinen ve sevilen markalarından biri haline gelmişti. Tüketicilerin ihtiyacına yönelik donanım kombinasyonları sağlayabilen Monster, geçen yıllar içinde büyüyerek Ankara ve İzmir mağazalarını da tüketicilerin hizmetine açmıştı.

Almanya’da düzenlenen 2018 IFA Fuarına da katılan Monster Notebook, bu dönemde sadece fuar etkinlikleriyle yetinmemiş gibi görünüyor. Nitekim Monster Notebook Kurumsal İletişim Müdürü Kayra Keri Küpçü tarafından da bu durum teyit edildi. Monster Notebook markası yakında Avrupa pazarına girmeye hazırlanıyor.

Monster Notebook tarafından açılacak olan Almanya şubesi, aslında markanın Avrupa pazarına ilk adımı olacak. Türkiye kökenli bir marka olarak zaman içinde tüm Avrupa ülkelerinde faaliyet göstermeyi planlayan Monster Notebook, bunun için ilk adımı Almanya’dan atmayı tercih etmiş.

Monster Notebook’u Almanya ve Avrupa’da temsil edecek isim ise Kayra Keri Küpçü olacak. 2016 yılında markanın Kurumsal İletişim Müdür olarak göreve başlayan Küpçü, teknoloji ve oyun sektöründe yıllarca yönetici konumunda tecrübe kazanmış bir isim. Küpçü aynı zamanda Monster Notebook kurumsal iletişim çalışmalarını da yönetmeye devam edecek.