Anasayfa Haber Bülten Optoma LH200 Projektör Türkiye Pazarında Satışa Çıktı

Optoma LH200 Projektör Türkiye Pazarında Satışa Çıktı

Optoma, DLP teknolojisine sahip en parlak 1080p LED projektörü LH200’ü Türkiye pazarına sundu.

Hareketli sunumlar için ideal bir iş aracı olarak tasarlanan ve 6.999 TL’lik bir fiyatla satışa çıkan LH200 profesyonel kullanıcıların güçlü sunumlar yapmasını sağlayacak. LH200 aynı zamanda Blu-ray film izlemek, HD yayın yapmak ve video oyunları oynamak isteyenler için de uygun bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Ücretsiz HDCast Pro uygulaması ve isteğe bağlı kablosuz USB aparatı ile PC’den, Mac’ten veya mobil cihazlardan anında kablosuz olarak bağlanma ve sunum yapma olanağı veren LH 200, profesyonel kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. HDCast Pro uygulaması belgeleri, fotoğrafları kablosuz olarak paylaşma ve sunma özgürlüğü sağlayarak herkes için daha bağlantılı ve işbirliğine dayalı bir deneyim yaratıyor.

En Parlak LED Projektör

Yüksek kaliteli LED aydınlatması sayesinde sağladığı verimlilik artışıyla tutarlı parlaklık, üstün renk performansı ve olağanüstü bir kullanım ömrü vadediyor. Sahip olduğu 1080p çözünürlük; ölçeklendirmeden veya sıkıştırmadan HD içeriğinden net ve ayrıntılı görüntüler sağlayarak Blu-ray film izlemeyi, HD yayın yapmayı ve video oyunları oynamayı sevenler için güçlü bir deneyim sunuyor.

LH200 dahili bataryasıyla daha uzun süreli kullanım sağlıyor. 2,5 saate varan en yüksek kullanım süresi sunan ürün hiçbir güç kaynağının bulunmadığı durumlarda veya dışarıda düzenlenen bir iş toplantısı için vazgeçilmez oluyor.