Anasayfa Haber Bülten OPPO, 5G Ve 10X Kayıpsız Zoom Teknolojilerini Tanıttı

OPPO, 5G Ve 10X Kayıpsız Zoom Teknolojilerini Tanıttı

OPPO ilk global İnovasyon Etkinliği’ni 23 Şubat’ta İspanya’nın Barselona kentinde düzenledi.

OPPO, 2019 yılındaki mobil teknolojilerle ilgili heyecan verici yenilikler paylaştı. Dünyadaki ilk 10x kayıpsız zoom teknolojisi ile 5G teknolojilerini tanıtan OPPO, mobil iletişim alanındaki yenilikçi konumunu daha da güçlendirdi.

OPPO’nun İnovasyon Etkinliği’nde konuşan OPPO Başkan Yardımcısı Anyi Jiang, şunları söyledi: “Bugün medya ve ortaklarımız için ilk İnovasyon Etkinliğimizi düzenlemekten gurur duyuyoruz. İnovasyon bizim önceliğimizdir. Geleceğin teknolojilerini tüketicilere sunmak için birçok yenilikçi çalışma yaptık. Bu vizyonumuza devam etmeyi, özellikle de 5G teknolojisi ve mobil fotoğrafçılık alanlarında daha fazla gelişme kaydetmeyi hedefliyoruz.”

Akıllı telefon endüstrisinin geleceği olan 5G teknolojisi, yaratıcılık, hayal gücü ve daha yakın bağlantı kurmak için sınırsız olanakları beraberinde getiriyor. OPPO düzenlediği İnovasyon Etkinliği’nde, ilk 5G akıllı telefonunu ve “OPPO 5G Landing” projesini duyurarak 5G dönemini daha da yakınlaştırdı. OPPO, 5G ürün ve hizmetlerin uygulanmasını teşvik etmek için Swisscom, Telstra, Optus gibi taşıyıcı ortaklar ve Singtel gibi potansiyel ortaklarla derinlemesine iş birliğini hayata geçiriyor.

OPPO İnovasyon Etkinliği’nde ayrıca, dünyanın ilk 10x kayıpsız zoom teknolojisini tanıttı. OPPO, endüstride bir başka “ilk”i gerçekleştirerek, kullanıcılara herhangi bir kalite kaybından olmadan profesyonel tarzda fotoğraf çekme fırsatı sunuyor.

10x kayıpsız zoom teknolojisi; telefoto lens, ultra geniş açılı lens ve ana kameradan oluşan üçlü lens kamera yapısı da dahil olmak üzere endüstri lideri özelliklere sahip yeni bir teknolojidir. 10x kayıpsız zoom teknolojisi ile daha ayrıcalıklı bir fotoğraf çekme deneyimi sunan OPPO, kullanıcıları çevrelerinde kaydetmek, görüntülemek istedikleri şeylere yaklaştırıyor. OPPO çekim sırasında titremeye karşı daha yüksek hassasiyet elde etmek için hem ana kameradaki hem de telefoto lensinde Optik Görüntü Sabitleme (OIS) özelliğini de kullandı.

OPPO, MWC Barcelona’da Ericsson ve Qualcomm standlarında bulunacak. Bu standları ziyaret edenler OPPO’nun, önde gelen yüksek performanslı bulut oyun şirketi Shadow ile ortaklaşa geliştirdiği bulut oyunu Soul Calibur 6’nın canlı bir demosunu deneyimleyebilecek.