Anasayfa Haber MMD, Philips 252B9 Monitörünü Piyasaya Çıkarıyor

MMD, Philips 252B9 Monitörünü Piyasaya Çıkarıyor

MMD, PowerSensor’a sahip yeni Philips 252B9 B-Line LCD monitörünü piyasaya çıkarıyor.

Philips 252B9, daha fazla dikey ekran alanı için, üç taraftan çerçevesiz 16:10 görüntü oranına sahip ve 90° pivot modunda bile, 178°/178° görüntüleme açılarını sunabilen bir IPS ekranı ile donatıldı. IPS teknolojisi ise fotoğrafçıların, grafik sanatçılarının, film profesyonellerinin, mimarların ve tasarımcıların beğeniyle karşılayacağı canlı, keskin görüntüler ve gelişmiş renk doğruluğu sağlıyor.

Son derece sürdürülebilir

Philips 252B9 modelindeki PowerSensor, zararsız kızıl ötesi sinyalleri kullanarak karşısında insanın bulunup bulunmadığını tespit edebilir ve kullanıcı ekranın başında bulunmadığında ekranın parlaklığını otomatik olarak azaltabilir. Sonuç hem enerji tüketiminde %80’e dek uzanabilen bir azalma, hem de daha uzun bir monitör ömrüdür. Ayrıca, Philips 252B9’in sıfır vat şalteri, monitörü AC (alternatif akım) gücünden tamamen keserek monitör kullanılmadığında gizli enerji tüketimini hemen sonlandırıyor. EnergyStar 7.0, EPEAT, WEEE ve RoHS gibi enerji standartlarına uygun bu monitör, karbon ayak izini daha da azaltmak için % 85 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik ve % 100 geri dönüşümlü ambalaj malzemesi kullanıyor.

Zengin özelliklere sahip

Philips 252B9 modeli kullanıcılara üretkenliklerini artırıp en iyi konforu garantilemek için pek çok yenilikçi özellik sunuyor. SmartErgoBase taban ise, kullanıcıların, kendi gereksinimlerine en iyi uyacak tam yüksekliğe ve açıya göre ekranı kaldırıp indirmelerini, eğilmelerini, dönebilmelerini ve sağa sola çevirebilmelerini sağlıyor, böylece uzun süren çalışma saatlerinin fiziksel yorgunluğunu azaltıyor. Dahili VESA özelliği, yüzlerce uyumlu çözüm kullanarak monitörü monte edebilmenin sunduğu ek esnekliği de sağlıyor.

Philips 252B9 ayrıca görüntüleme için çok sayıda konfor artıran teknoloji de sunuyor. Bunlar arasında Flicker-Free, LowBlue modu ve kağıttan okur gibi bir okuma deneyimi için EasyRead modu gibi özellikler bulunuyor. İki adet dahili hoparlörün yanı sıra, VGA, DVI-D, DisplayPort 1.2, HDMI 1.4 için çoklu konektörler ise bu monitörü tamamlıyor.

Philips 252B9 modeli 299 USD tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden 2019 yılının Mart sonu itibariyle piyasaya çıkacak.