Anasayfa Haber Bülten SteelSeries Mousepad Modelleri Satışa Çıktı

SteelSeries Mousepad Modelleri Satışa Çıktı

SteelSeries mousepad modelleri pek çok farklı seçenekleriyle ülkemizde de satışa çıkmış bulunuyor.

PC oyunculuğunun en önemli aksesuarlarından biri de oyuncu fareleridir. Kullanıcıya uygun bir oyuncu faresi seçmek, oyun oynama keyfini doğrudan etkileyebilir. Ancak çoğu kullanıcı farenin üzerinde kullanılacağı zeminin de uygun olması gerektiği gerçeğini göz ardı eder.

Farenizi seçerken, size uygun bir de mousepad seçmek, hem oyun performansınızı artıracak, hem de ergonomik olarak bileğinize binen yükü azaltacaktır. SteelSeries bu amaçla çok farklı kalınlık ve dokuya sahip mousepad modeli tasarlıyor.

QcK Mousepad Serisi

QcK serisi en uygun fiyat aralığına sahip ve en ideal modellerin en başında geliyor. Mikro dolgulu kumaşı, Medium – Large ve XL boyutu, kolay temizlenebilir yüzeyi ve yüksek DPI tarama alanları için uygun üretilmiş bir model. Orta kalınlıkta olan bu model, 15 yıldır pek çok espor takımı tarafından da tercih ediliyor.

QcK Heavy Mousepad Serisi

SteelSeries QCK Heavy mousepad modeli Medium, Large ve XLarge olarak 3 farklı boyuta sahip. Hayli kalın olan bu seri, kauçuk tabanı ile masa yüzeylerine yapışıp kaymıyor. Bu modelde QcK mikro dokulu kumaş kullanılıyor, bu da düşük ve yüksek DPI değerlerinde kolay algılama sağlıyor. Ayrıca mousepad yıkanabilir ve esnemeye karşı dayanıklı olarak geliştirilmiş.

QcK Hard Mousepad Serisi

İçinde şimdilik tek bir model barındıran bu seri, sert yüzeye sahip bir tasarımda, boyut ise standart mousepad boyutlarında. Lazer sensörler ve en düşük sürtünme alanında en iyi sonuçlar isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş. Yani yüksek DPI aralığı tercih ediyorsanız ve elinizi çok fazla hareket ettirmek istemiyorsanız, QcK Hard serisini tercih edebilirsiniz. Bu modelinde alt kısmında kaymaz bir kauçuk taban kullanılmış.

QcK Edge Mousepad Serisi

Uzun süreli kullanımlarda, dikişsiz olan mousepad modellerinin kenarları yıpranabiliyor. Bazı kullanıcılar kirlenen mousepadlerini çamaşır makinesinde yıkamayı tercih edebiliyor. Bu da haliyle dikişsiz kenarların yıpranmasına neden olabiliyor. O yüzden QcK Edge serisinde soyulma ve yıpranmayı önlemek için kenarlar dikişli olarak üretilmiş. Bu seride de Medium – Large ve XLarge olarak üç farklı boyut arasından seçim yapmak mümkün.

QcK Prism Mousepad Serisi

RGB Prism LED aydınlatmaya sahip olan bu mousepad serisi, diğer SteelSeries ürünleriyle uyumlu olarak çalışacak şekilde ayarlanabiliyor. QcK Prism serisinde de iki farklı model bulunuyor. İlk model Medium boyutlarda, ikincisi ise masayı kaplayacak boyutlarda XL ölçüsünde tasarlanmış.