Anasayfa Haber Bülten Kingston, Yeni Nesil Data Center 500 Serisi Kurumsal SSD’leri Duyurdu

Kingston, Yeni Nesil Data Center 500 Serisi Kurumsal SSD’leri Duyurdu

Yeni Data Center 500 Serisi Kurumsal SSD’ler tahmin edilebilir giriş çıkış ve düşük gecikme süreli performans için sıkı hizmet kalitesi gereksinimlerini karşılıyor.

Kingston Digital, Inc. yeni Data Center 500 Serisi Kurumsal SSD’lerini piyasaya sürüyor. DC500R modeli okuma odaklı uygulamalar için optimize edilirken DC500M ise karma iş yüklerini hafifletme amacıyla tasarlanıyor. DC500 serisindeki her iki SSD de Kingston’ın sıkı Hizmet Kalitesi gereksinimlerini karşılıyor. Böylece tahmin edilebilir rastgele giriş çıkış performansı sağlamasının yanı sıra; çeşitli okuma ve yazma işlemleri için de düşük gecikme süreleri sunuyor.

DC500R; sistem başlatma, web sunucuları, sanal masaüstü altyapısı, operasyonel veri tabanları ve gerçek zamanlı analitik gibi okuma odaklı uygulamalar için ideal bir kullanım sunuyor. Bulut hizmet sağlayıcıları ve yazılım tanımlı depolama mimarları da bu sürücünün tutarlı giriş, çıkış ve gecikme süresi performansından yararlanarak okuma odaklı ortamlarda ihtiyaç duyulan kaliteli hizmeti verebiliyor. 0,5 DWPD (kullanım ömrü boyunca bir günde sürücünün tamamının kaç kere yazılabileceğini gösteren değer- Drive Writes Per Day) ile DC500R, BT yöneticilerinin performans, dayanıklılık ve güvenilirlik sunan bir sürücüyle depolama donanımı yatırımlarından en iyi şekilde faydalanmasını sağlıyor.

DC500M modeli ise SSD’den daha dengeli okuma ve yazma giriş çıkış talepleri olan uygulamalardaki karma iş yükleri için tasarlanmış şekilde karşımıza çıkıyor. Bu model geçiş işlerini etkin bir şekilde uygulamak ve yönetmek için esnek bir mimariye ihtiyaç duyan bulut hizmet sağlayıcıları ve yazılım tanımlı depolama mimarları için ideal bir çözüm sunuyor. Bu iş yükleri arasında yapay zeka, büyük veri analitiği, bulut bilişim, veri tabanı uygulamaları, veri ambarı, makine öğrenimi ve operasyonel veri tabanları bulunuyor. 1,3 DWPD dayanıklılık değerine sahip olan DC500M, raf dizilimli yüksek hacimli sunucu pazarında dahili sürücü yuvası geliştirmeleri, çok geniş ölçekli veri merkezi sunucuları ve düşük maliyetli, yüksek performanslı depolama alt sistemlerine ihtiyaç duyan bulut hizmet sağlayıcıları için uygun bir tercih olarak sunuluyor.

Data Center 500 Serisi 480 GB, 960 GB, 1,92 TB ve 3,84 TB kapasite seçenekleriyle geliyor. Daha fazla bilgi için www.kingston.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Video Reklam: