Samsung Galaxy S10 5G Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy S10 5G Çıkış Tarihi Belli Oldu

In Haber, Mobil by İlker ŞekercioğluLeave a Comment

Samsung Galaxy S10 5G ilk olarak anavatanı Güney Kore’de satışa sunuluyor. İşte, Samsung Galaxy S10 5G çıkış tarihi ve fiyatı.

5G bağlantısı destekli ilk Samsung akıllı telefon olacak Samsung Galaxy S10 5G hakkında yeni detaylar paylaşıldı. Buna göre, Samsung Galaxy S10 5G çıkış tarihi için 5 Nisan 2019 olarak belirlendi. Herhangi bir ön sipariş programı sunulmayacağı belirtilen cihazın çıkacağı ilk ülke 5G ağına sahip olan Güney Kore.

Samsung Galaxy S10 5G Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Açıklamanın tam da Güney Kore hükümetinin Ulusal Radyo Araştırma Ajansı’nın Galaxy S10 5G’nin sinyal doğrulama testini geçtiğini duyurmasının ardından gelmesi de dikkat çekiyor. Testlerin hem standart Galaxy S10 hem de Galaxy S10 5G modelleri ile gerçekleştirildiğini belirtelim.

Samsung Galaxy S10+ İncelemesi

Samsung, 5-16 Nisan tarihleri arasında Galaxy S10 5G siparişi verenlere kulaklık ve çeşitli servisler için indirim sunmayı da ihmal etmeyecek. Hediye edilecek kulaklıklar ise Samsung Galaxy Buds olacak. Cihaz alım tarihinden itibaren 1 yıl boyunca da ekran değişimi fiyatında yüzde 50 indirim verilecek. Bitmedi; bunlara ek olarak kablosuz şarj paketi de hediyelerden birisi.

Galaxy S10 5G, Galaxy S10 serisinin en büyük ekranlı üyesi olarak da öne çıkıyor. Şimdiye kadar bir Galaxy S serisi akıllı telefondaki en büyük panele sahip cihaz 6.7 inçlik ekran boyutu sunuyor. Sinematik Sonsuz Ekran olarak anılan Infinity O Ekran yine selfie kameraları için bir deliğe sahip.

Samsung Galaxy S10 5G fiyatı Ne Kadar?

Samsung Galaxy S10 5G fiyatı anavatanında 1.5 milyon won. Bu rakam yaklaşık olarak 1.300 dolara denk geliyor. Yani cihaz oldukça yüksek bir fiyat etiketi taşıyor. Bakalım Samsung’un ilk 5G akıllı telefonuna talep nasıl olacak?