Anasayfa Haber Bülten Vatan Bilgisayar’da HONOR 8X ve HONOR 10 Lite Fırsatı

Vatan Bilgisayar’da HONOR 8X ve HONOR 10 Lite Fırsatı

HONOR, Türkiye’nin en büyük elektronik mağaza zincirlerinden Vatan Bilgisayar ile kapsamlı bir işbirliği başlatıyor.

HONOR, Türkiye’nin en büyük teknoloji zincirlerinden biri olan Vatan Bilgisayar ile yaptığı işbirliği çerçevesinde akıllı cep telefonu modelleri Honor 8X ve Honor 10 Lite’ı Türk tüketicilerle buluşturuyor. Vatan Bilgisayar ile ilk kez işbirliğine giden Honor,bu sayede markanın hayranlarına daha fazla noktada ulaşacak.

Yeni cep telefonu modelleri Vatan Bilgisayarın mağazalarında bulanacağı gibi aynı zamanda çevrimiçi satış kanalı olan www.vatanbilgisayar.com adresinde de yer alacak. Bu sayede kullanıcılar telefonu ister mağazalardan görerek, ister internet sitesi üzerinden sipariş ederek alabilecek.

Minimalist bir tasarım felsefesi ile geliştirilen yeni model Honor 8X, yüzde 91 gibi yüksek bir ekran gövde oranına sahip. Honor 8X bu tasarım anlayışı sayesinde, küçük bir gövdeye 6.5 inçlik büyük bir ekranı sığdırıyor.

Honor 10 Lite, şık tasarımı, gelişmiş ve yapay zeka destekli ön kamerası, yüzde 90’ı aşan gövde ekran oranı ve onlarca farklı güzelleştirme efekti ile uygun fiyatlı bir cep telefonu. 4’ü 1 arada ışık füzyon ve pozlama telafisi teknolojisine sahip 24 megapiksel ön kamera ile donatılan yeni model, hem gündüz hem de gece koşullarında üstün bir özçekim deneyimi sunuyor.

 

Video Reklam: