Apple 25 Mart Etkinliği / Apple Etkinliği Canlı İzle

Apple Etkinliği Canlı Olarak Nasıl İzlenir?

In Haber, Teknoloji by Deniz AslanLeave a Comment

Bu akşam düzenlenecek olan Apple 25 Mart etkinliği için geri sayım resmen başladı. Peki, bu akşamki Apple etkinliği canlı olarak nasıl izlenir?

Geçtiğimiz hafta yeni nesil iPad, iMac ve AirPods modellerini satışa çıkartan Apple, bu akşamki It’s Show Time etkinliğinde yeni ürünlerini tanıtacak.

Türkiye saatiyle 20:00′da başlayacak olan Apple 25 Mart etkinliği, markanın diğer lansmanlarında olduğu gibi resmi internet sayfası üzerinden takip edilebilecek.

Yeni iPad Air Duyuruldu! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Ayrıca, söz konusu bu etkinlik Apple cihazlarda Safari üzerinden de rahatlıkla izlenebilecek. Fakat, Windows tabanlı cihazlarda Microsoft Edge tarayıcısının kullanılması gerecek.

Apple Etkinliği Canlı Olarak Nasıl İzlenir?

12 Eylül’de açılışı gerçekleşen Cupertino’daki Apple Park tesislerinden yer alan Steve Jops Theatre‘da düzenlenecek olan etkinliği buraya tıklayarak saat 20:00′dan sonra canlı olarak takip edebilirsiniz.

Aynı zamanda Apple’ın YouTube hesabı üzerinden de söz konusu bu etkinliği canlı olarak takip edebilirsiniz.

Apple 25 Mart Etkinliğinde Neler Tanıtılacak?

It’s Show Time olarak adlandırılan bu etkinlikte Apple’ın özel bir TV akışı servisinin tanıtılacağı ön görülüyor.

It’s Show Time sloganıyla da TV akış servisine işaret eden teknoloji devi, bu akşamki etkinlikte yapacağı duyuruyla Netflix‘in rakibi haline gelebilir.

Ayrıca, bu akşamki etkinlikte Apple’ın bir süredir üzerinde çalıştığı iddia edilen yeni oyun servisinin de tanıtılacağı ön görülüyor. Tıpkı, Xbox’ın Game Pass servisinde olduğu gibi bu servise de geliştiriciler ücretli oyunlarını ekleyebilecek.

Kullanıcılar ise tıpkı Game Pass’taki gibi ücret ödeyerek bahsi geçen bu arşive ulaşabilecekler.

Aynı zamanda bu etkinlikte yeni nesil iPod Touch modelinde tanıtılması bekleniyor. Bunun yanı sıra, geçtiğimiz günlerde satışa sunulan yeni Apple ürünlerinin de bu etkinlikte yeniden boy göstermesi ön görülüyor.