Anasayfa Haber Battlefield 5 Battle Royale Moduyla Oyunun Yol Haritası Çizildi

Battlefield 5 Battle Royale Moduyla Oyunun Yol Haritası Çizildi

Battlefield 5 Battle Royale modu olan Firestorm sonunda oyuncularla buluşuyor. Yeni oyun moduyla beraber oyunun yol haritası da çiziliyor.

Uzun zamandır yolu gözlenen ve açıksası rakibi Call of Duty‘ye oranla aylar sonra çıkış yapacak olan BFV’in Battle Royale oyun modu sonunda kapıya dayandı. Yeni mod ile birlikte çok daha hızlı içerik güncellemesi yapmak isteyen DICE ise, Battlefield 5 için yeni bir yol haritası yayınladı.

İlk kez ek paketler ve DLC‘ler olmadan satışa sunulan Battlefield, Season Pass içeriğini oyuncularla ücretsiz olarak buluşturuyor. Bu ücretsiz güncellemeler her seferinde farklı silahlar, haritalar ve oyun modlarıyla geliyor.

Bugün çıkacak olan Battle Royale haritasının hemen ardından 28 Mart’ta oyunun üçüncü büyük içerik güncellemesi Chapter 3: Trial by Fire indirmeye açılacak.

Oyunun üçüncü sezonunda her ay için yeni bir içerik bizleri bekliyor olacak. Nisan ayında Combined Arms için yeni görevler eklenecek. Mayıs ayında ise yeni harita Mercury bizlerle buluşacak. Son olarak Haziran ayında yeni mod Outpost çıkacak.

Temmuz 2019’da Chapter 4: Defying The Odds başlayacak. Bu sezonda birden fazla oyun modu ve 1940’daki Yunanistan’nın işgalini yeniden yaşatacak olan Marita haritası gelecek.

Chapter 5 hakkında ise çok fazla bilgi paylaşılmadı. Bu noktada tek bildiğimiz, 5. sezonun hava ve deniz kuvvetlerine odaklanarak, buralarda yaşanmış işgallere değinecek olması.