Anasayfa Haber Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale Modu 1 Ay Boyunca...

Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale Modu 1 Ay Boyunca Ücretsiz

Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale Modu

Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale modu, 1 ay için ücretsiz hale getirildi.

Serinin diğer oyunlarına kıyasla radikal değişikliklere ev sahipliği yapan Call of Duty Black Ops 4‘de bildiğiniz üzere hiçbir senaryo moduna yer verilmemişti.

14 yıllık Call of Duty tarihinde bir ilke imza atan Activision, senaryo modun yerine  çoklu oyuncu modlarına odaklanmıştı. Bu doğrultuda son dönemin trendi haline gelen Battle Royale moduna odaklanan şirket, Black Ops 4 ile başarılı bir işe imza atmıştı.

Call Of Duty Mobile Duyuruldu!

Blackout adı verilen Battle Royale modu ile karşımıza çıkan yapımcı firma, bu kısımda da elde etmiş olduğu gelirlerle iyi bir ivme kazanmıştı.

Kazanmış olduğu bu ivmeyi devam ettirmeyi hedefleyen Activision, bugün oyunun Battle Royale moduna “Alcatraz” haritasının eklendiğini duyurdu. Yeni haritanın şerefine Activision, ayrıca tüm oyuncuların 1 ay boyunca oyunun Battle Royale moduna ücretsiz olarak erişebileceğini de müjdeledi.

Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale Modu

Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale Modu 1 Ay Boyunca Bedava

Treyarch ve Activision tarafından yapılan açıklama ile beraber oyuncular Blackout’a 2-30 Nisan tarihleri arasında ücretsiz olarak erişebilecekler.

Böylece aklında soru işareti olan PC, PS4 ve Xbox One kullanıcıları oyunun Battle Royale modunu bir ay boyunca ücretsiz olarak deneyimleyebilecekler.

Bunun yanı sıra, oyunun bu modunu ücretsiz olarak deneyimleyecek olan oyunculara herhangi bir kısıtlama yapılmayacağı da özellikle belirtildi.

Yeni Blackout haritası Alcatraz

Blackout modundan söz etmişken, oyuna eklenen yeni haritadan da kısaca bahsedelim.

Bugünden itibaren PS4 oyuncularına sunulan yeni Blackout haritasında, oyuncuları hem uzun hem de yakın menzilli bir mücadele deneyimi bekliyor.

Aksiyonun bir an bile eksik olmayacağı bu haritanın tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.