Borderlands 3 Çıkış Tarihi

Borderlands 3 Çıkış Tarihi Duyuruldu

In Haber, Oyun by Emin Çıtak1 Comment

Merakla beklenen Borderlands 3 çıkış tarihi sonunda duyuruldu. Gearbox’ın yeni oyunu 13 Eylül 2019‘da piyasaya sürülüyor.

Sandbox Shooter türünün türünün önemli temsilcilerinden biri olan Borderlands, uzun zaman sonra devam oyununa kavuşuyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan duyuru fragmanın ardından, şimdi de Borderlands 3 çıkış tarihi Twitter üzerinden açıklandı.

Borderlands 3 duyuruldu!

13 Eylül’de PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak olan oyun Borderlands’in kendi web sitesi üzerinden de ön siparişe açıldı. Dijital ve kutulu olarak ön sipariş verebileceğiniz oyunun fiyatı 59.99 dolar olarak belirlendi. Ve ne yazık ki PC’de şu an için Epic Store dışında başka bir seçeneğiniz bulunmuyor.

Ayrıca ön sipariş verdiğinizde Golden Weapon Skin Pack de hediye olarak hesabınıza tanımlanıyor. 2019’un beklenen oyunun PC tarafında Steam’e şimdilik gelmiyor olması biraz hayal kırıklığı yarattı.

Şu ana kadar sadece duyuru fragmanı ve geliştirici günlüklerini yayımlayan Gearbox ise 1 Mayıs‘ta oyun hakkında merak edilen tüm detayları açıklayacak.