PUBG Mobile Prime ve Prime Plus abonelikleri

PUBG Mobile Prime ve Prime Plus Abonelikleri Duyuruldu

In Haber, Mobil, Oyun by Deniz AslanLeave a Comment

Milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan PUBG Mobile için iki farklı abonelik sistemi duyuruldu. Peki, PUBG Mobile Prime ve Prime Plus abonelik paketleri oyunculara ne gibi avantajlar sunuyor?

PUBG Mobile Prime ve Prime Plus adı verilen aboneliklerini kullanıma sunan Tencent Games, bu abonelik paketleri ile oyunculara bazı avantajlar sağlamayı hedefliyor.

Hem Android hem de iOS kullanıcıları için kullanıma sunulan Prime ve Prime Plus aboneliklerinde bizleri iki farklı fiyat etiketi karşılıyor.

Bu paketlerden ilki olan Prime üyelik için kullanıcıların 0.99 dolar gibi bir ücret ödemesi gerekiyor. Aynı zamanda temel paket olarak da lanse edilen bu paket ile beraber, oyunculara günlük olarak 5 Unknown Coin veriliyor.

Ayrıca bu pakete dahil olan kullanıcılar, Battle Points kullanarak alışveriş yapabiliyorlar.

PUBG Mobile Prime ve Prime Plus abonelikleri

Yayınlanan bir diğer abonelik sistemi ise Prime Plus olarak karşımıza çıkıyor. Normalde 9.99 dolarlık bir ücrete ev sahipliği yapan bu pakete şimdilik kullanıcılar 4.99 dolara sahip olabiliyorlar.

Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale Modu 1 Ay Boyunca Ücretsiz

Bu paket dahilinde kullanıcılara günlük 10 RP veriliyor. Bunun yanı sıra, Prime Plus kullanıcıları günlük olarak Klasik Sandık Çekişleri için de yüzde 50‘lik bir indirimden yararlanabiliyorlar.