Anasayfa Oyun İnternet Bağlantısı Olmadan PlayStation 4 Uzaktan Oynatma Özelliğini Kullanın

İnternet Bağlantısı Olmadan PlayStation 4 Uzaktan Oynatma Özelliğini Kullanın

PlayStation 4 uzaktan oynatma özelliğini bilgisayarınızda internet bağlantısı olmadan nasıl oynayabileceğinizi bu yazımızda anlatıyoruz.

PlayStation 4 uzaktan oynatma özelliğine sahip ve bu özelliği bilgisayarınızda da kullanabilmeniz mümkün. Ancak bunun için internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor. Bu gereklilik MysteryDash ismine sahip bir kullanıcı tarafından ortadan kaldırıldı.

MysteryDash tarafından geliştirilen Offline PS4 Remote Play Auto-Patcher aracı ile birlikte Windows bilgisayarlarda Sony tarafından sağlanan resmi uzaktan oynatma aracını yamayabilir ve aktif internet bağlantısına ihtiyaç olmadan kullanabilirsiniz. Windows ile birlikte çalışan aktif bir bilgisayar ve yerel internet bağlantısı ihtiyacınız olan tek şey.

Özellikle televizyona ve internete sahip olmadığınız bir yerde dizüstü bilgisayarınızın ekranını PlayStation 4 ekranı olarak bu yöntemle kullanabilirsiniz. Sadece bir ethernet kablosuna ihtiyaç duyacaksınız. Üstelik PlayStation 4 üzerinde herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek kalmayacak.

Uygulama aşağıdaki PlayStation 4 Remote Play sürümleriyle birlikte çalışıyor:

  • 1.0.0.15181
  • 1.5.0.8251
  • 2.0.0.2211
  • 2.6.0.2270
  • 2.7.0.7270 (PlayStation Network’e bağlanmadan çalışıyor.)

Aracı indirmek için bu bağlantıyı kullanarak ilgili GitHub sayfasına ulaşabilirsiniz.