WhatsApp Business iPhone

Sonunda WhatsApp Business iPhone’lara Geliyor

In Haber, Mobil by İlker ŞekercioğluLeave a Comment

Android kullanıcılarının 1 yıldır kullandığı WhatsApp Business iPhone kullanıcılarının kullanımına sunuldu.

Android sürümü bundan 1 yıl önce yayınlanan WhatsApp Business sonunda iPhone akıllı telefonlara geliyor. Bundan böyle şirketler kendilerine özel WhatsApp uygulaması üzerinden iş ilişkilerini çok daha kolaylıkla yönetebilecek.

WhatsApp Grupları İçin Davetiye Özelliği Geldi

iOS için WhatsApp Business şirketlerin müşterilerine kullanışlı bilgiler sunan eşsiz bir profil oluşturmasına olanak sağlıyor. Bu bilgiler arasında şirket tanımı, e-posta ve mağaza adresi ve web sitesi gibi detaylara yer verilmesi mümkün. Uygulama ile etkili mesajlaşma araçlarının sunulduğunu da belirtmek gerek. Örneğin, hızlı yanıtlar sayesinde kullanıcılara sıkça sorulan soruların cevapları anında verilebiliyor ya da karşılama mesajları ile yanıt verememe durumunda müşteriler bilgilendirilebiliyor.

İş yerinizde platformu bir bilgisayardan kullanmak istediğiniz ise, WhatsApp Business uygulamasını WhatsApp Web arayüzüne bağlayarak sohbetleri yönetebiliyor ve masaüstünüzden dosyaları gönderebiliyorsunuz.

Android İçin WhatsApp Beta 2.19.87 Yayınlandı

İlk olarak Brezilya, Almanya, Endonezya, Hindistan, Meksika, İngiltere ve ABD ülkelerinin App Store’larında yerini alan uygulama önümüzdeki haftalarda diğer ülkelere de sunulmuş olacak.