HUAWEI KunLun Sunucuları SAP Benchmark Testlerinde Rekor Kırdı

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

Huawei Akıllı Hesaplama, KunLun 9008 V5’in 11,7 milyar ilk kayıt yükü ile 2. aşamada saatte 5.475 sorgu işlemleyerek SAP’nin benchmark testlerinde rekor kıran bir puanı verdiğini açıkladı.

SAP HANA tarafından desteklenen SAP Business Warehouse, çeşitli SAP ve SAP olmayan kaynaklardan gelen verilerin birleştirilmesini sağlayan SAP’nin son teknoloji ürünü bir çözümdür. SAP HANA Benchmark Versiyon 3 tarafından desteklenen SAP BW, test için en etkili ve tanınmış kriterler arasında bulunuyor. Bu kıyaslama, SAP HANA çözümlerinin analitik performanını ölçüyor. Test sırasında Huawei KunLun sunucusu, sekiz adet Intel Xeon Platinum 8180 ölçeklenebilir işlemci, 224 çekirdek ve 6TB bellek ile yapılandırılmıştı.

Huawei KunLun Kritik Görev Sunucuları, proaktif hata analizi ve hata izolasyonunu desteklemek ve iş sürekliliğini en üst seviyeye çıkarmak için yenilikçi “Güvenilirlik, Kullanılabilirlik ve Servis Kolaylığı” (RAS 2.0) teknolojilerini kullanıyor. KunLun fiziksel ve mantıksal bölümlemeyi destekleyerek fiziksel hesaplama kaynaklarının gelişmiş kullanım için talep üzerine esnek bir şekilde dağıtılmasını sağlıyor. KunLun, açık ekosistemi destekliyerek müşterilere uçtan uca çözüm sağlayabiliyor.

SAP’nin global teknik ortağı olan Huawei, sektördeki müşteriler için en son teknolojiye sahip bilgi işlem teknolojisi ile gerçek zamanlı analitik yeteneğini sağlamak için yenilikçi SAP HANA cihaz çözümlerini gerçekleştirmeye yönelik olarak SAP ile birlikte çalışıyor. Şimdiye kadar Huawei SAP HANA cihaz çözümleri, 30’un üzerinde Fortune Global 500 şirketi de dahil olmak üzere 40’tan fazla ülke ve bölgede 1000’den fazla müşteriye hizmet verdi.