ADATA UV350 USB Flash Bellek Duyuruldu

In Bülten, Haber by Berker GüngörLeave a Comment

Adata’nın USB 3.1 arabirimi kullanan yeni USB flaş belleği, kullanıcılara ihtiyaç duydukları depolama alanını yüksek veri aktarım hızıyla bir arada sunuyor.

ADATA Technology, yeni USB bellek modeli ADATA UV350’yi tanıttı. USB 3.1 arabirimini kullanan UV350 64 GB’a kadar kapasite seçenekleriyle geliyor.

Minimal Tasarım

Sade bir tasarımı olan ürün parlak metal yüzeyiyle oldukça şık görünüyor. Görünüş kadar kullanışlılığa da önem verilen tasarım sayesinde kullanıcılar ürünü isterlerse anahtarlık gibi eşyalara takarak kolayca taşıma ve kaybolmasını önleyebilirler. Ayrıca ürün tek parçadan oluştuğu için kapak gibi ekstra parçalarla uğraşma derdi de ortadan kalkıyor.

Hızlı ve Geniş Kapasiteli

USB 3.1 arabirimini kullanan UV350 saniyede 5 Gb’a kadar aktarım hızı sunuyor. Tak-çalıştır özelliği sayesinde herhangi bir kurulum gerektirmeyen ürün USB 2.0 cihazlarla uyumu şekilde çalışabiliyor. 16GB, 32GB ve 64GB olarak üç ayrı kapasite seçeneğiyle gelen UV350 kullanıcılarına ihtiyaç duydukları depolama alanını sunuyor.

PC, tablet, TV, ses sistemi, oyun konsolu gibi pek çok cihazla uyumlu olan ürün farklı cihazlar arasında dosya aktarmayı da kolaylaştırıyor. ADATA’nın tüm USB flaş bellekleri gibi UV350 modeli de 5 yıllık garantiye sahip.