Anasayfa Etkinlik Acer, Yeni 4K CP7271K P Monitörünü Tanıttı

Acer, Yeni 4K CP7271K P Monitörünü Tanıttı

Acer’ın New York etkinliğinde tanıtılan ürünlerden biri olan CP7271K P kod adlı monitöre yakından baktık.

Acer, Amerika’nın New York kentinde düzenlediği bir etkinlikle yeni teknoloji ürünlerini basına tanıttı. Biz de Technopat.net olarak katıldığımız bu etkinlikte yeni Acer ürünlerini sizler için görüntüledik.

Bu ürünlerden biri de Acer’ın ConceptD başlığı altında tanıttığı CP7271K P monitörü oldu. 4K çözünürlük ve 1 ms gecikme sunan bu monitör, Adobe renk skalasında %99 RGB renk doğruluğu da sağlıyor.

Üründe IPS türü ekran paneli kullanılmış. 144 Hz ekran yenileme hızına sahip olan bu monitör, VESA DisplayHDR 1000 sertifikasını da almış. Bu üründe ayrıca Nvidia’nın G-Sync teknolojisine de yer verilmiş.

Acer bu monitörü Pantone ve ADOBE uyumlulukları nedeniyle öncelikli olarak profesyonel kullanıcılara pazarlıyor. Ancak teknik özellikleri açısından oyuncular için de gayet uygun bir model olduğuna şüphe yok.

ConceptD CP7271K 27 inç monitör, Temmuz ayında Kuzey Amerika’da 1.999 dolar, Temmuz ayında EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinde 2.099 Euro, Haziran ayında Çin’de 9.999 RMB’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

 

Video Reklam: