Nintendo Switch 8.0.0 Güncellemesi

Nintendo Switch 8.0.0 Güncellemesi Yayınlandı

In Haber, Oyun by İlker ŞekercioğluLeave a Comment

Birçok yenilik ile birlikte gelen Nintendo Switch 8.0.0 güncellemesi oyuncularla buluştu.

Nintendo tarafından Switch sahiplerini oldukça memnun edecek bir güncelleme yayınlandı. Nintendo Switch 8.0.0 güncellemesi cihaz sahiplerine birçok yenilik sağlıyor. Öte yandan güncelleme bir ana sürüm olmamasına rağmen kullanıcıların en çok istediği tema desteğini hala içermiyor.

İki Yeni Nintendo Switch Modeli Geliyor

Güncelleme ile birlikte artık ana ekrandaki tüm oyun ve yazılımları çeşitli seçeneklerle sıralamanız mümkün hale geliyor. Bunlar arasında; A-Z’ye göre alfabetik, son kullanılanlara göre, oyun süresine göre ve yayıncıya göre gibi seçenekler bulunuyor. Ek olarak, kullanıcılara artık tüm haberleri gösterme seçeneği de sunuluyor. Güncelleme içerisinde Joy-Con’lar için iyileştirmeler olduğunu da belirtelim.

Kullanıcıların seçim yapabileceği 15 yeni avatar da güncelleme ile birlikte geliyor. Kayıt dosyalarınızı diğer Switch cihazlarına aktarmak için bir seçenek ve yakınlaştırma özelliği de yenilikler arasında. Ayrıca, Switch konsolunuzu dock istasyonundan aldığınızda cihazın otomatik uyanmasını iptal edecek bir seçenek de sağlanıyor. Son olarak, ebeveynler artık VR özelliğini kapatabiliyor.