Anasayfa Haber Overwatch Storm Rising Görevi Oyunculara Açıldı

Overwatch Storm Rising Görevi Oyunculara Açıldı

Overwatch’ın PvE modu Overwatch Archives’ın yeni görevi Storm Rising tüm oyunculara açıldı.

Tracer, Genji, Winston ve Mercy’nin Omnic Talon’un elebaşlarından Maximilien’i hedef aldıkları PvE görevi başladı. Storm Rising’in yanı sıra Overwatch Archives’ın eski görevleri Uprising ve Retribution’ın da tüm oyunculara açık olduğunu hatırlatalım. Bu görevleri başarıyla tamamlayarak 160’dan fazla kozmetik eşya elde edebiliyorsunuz.

Ayrıca Overwatch’ı bugünden itibaren 23 Nisan’a kadar ücretsiz oynayabilirsiniz. Bu süre boyunca oyundaki tüm karakterleri, toplam 27 haritayı, Quick Play (Hızlı Maç), Custom Games (Özel Oyun) ve Arcade gibi çeşitli oyun modlarını dilediğinizce deneyebiliyorsunuz.

Ücretsiz sürümde atladığınız seviyeler, kazandığınız Loot Box’lar ve açtığınız çeşitli kişiselleştirme seçeneklerinin hepsi konsol ya da Blizzard hesabınızda kalıcı olacak. Ayrıca Battle.Net üzerinde Overwatch kısa bir süre için indirimli olarak satın alınabiliyor.

Legendary Edition yüzde 50 indirimle satılırken, Standard Edition yüzde 25, Digital Upgrade ise 75 indirimde. Nisan indirimlerinin 28 Nisan Pazar günü sona ereceğini hatırlatalım.

Overwatch Archives 16 Nisan – 6 Mayıs arasında PC, Xbox One ve PS4 platformlarında oynanabilir durumda olacak.

Video Reklam: